Перепробувавши безліч GTD-додатків я все-таки зупинив свій вибір на чудовій програмі Things. Вона володіє прекрасним інтерфейсом і проста в експлуатації, але деяким користувачам не вистачало ще однією важливою можливості синхронізації своїх завдань і проектів між різними пристроями.

Звичайно, додаток підтримує вбудовану синхронізацію з мобільними гаджетами, але коли треба було працювати з Things на декількох комп’ютерах, доводилося «винаходити велосипед» (як і у випадку з 1Password). Тим часом додатка зразок OmniFocus або кострубатого безкоштовного Wunderlist активно пропонують користувачам хмарну синхронізацію.

А вчора у своєму блозі розробники нарешті оголосили, що починають бета-тестування аналогічної функціональності. Відомо, що синхронізація з «хмарою» Cultured Code буде проводитися без необхідності натискати якісь кнопки, автоматично, при кожному запуску настільного Things, перемиканні з вікна іншої програми або виходу зі стану сну; всі дані будуть передаватися в зашифрованому вигляді.

На жаль, це не відкрите бета-тестування, тому отримати доступ до нової функціональності зможе далеко не кожен користувач (записатися в «добровольці» можна тут). Так чи інакше, якщо тестування почалося, коли-небудь вийде фінальна версія :)

Також нагадаю, що найкращий GTD для iPhone/iPod touch, iPad і Mac можна знайти в App Store і Mac App Store.