Apple продовжує відточувати майстерність рекламування своїх чудових продуктів і представляє черговий ролик під назвою «iCloud Harmony», який концентрується на простоті і бездоганності роботи нового хмарного сервісу Apple, призначеного для синхронізації даних між комп’ютерами Mac і PC, планшетами iPad, iPhone і iPod touch.

Цей 30-секундний ролик починається з демонстрації того, як просто власник тільки що купленого іДевайса може включити і почати користуватися iCloud, після чого показані різні можливості «яблучного хмари»: музичний альбом, тільки що куплений на iPhone, автоматично завантажується на iPad і в iTunes на комп’ютері. Теж саме відбувається з фотографіями завдяки Photo Stream, мобільними додатками і книгами, завантаженими з iBookstore.

Додаємо контакт на одному гаджеті — і він тут же синхронізується з іншими пристроями. Варто перенести яку-небудь подію на більш пізній термін, як ці зміни миттєво і без втручання користувачів відобразяться на планшеті і в iCal. Одним словом — «магія» :)

Закінчується відео трьома словами: «Automatic. Everywhere. iCloud».

До речі, це чи не перший рекламний ролик на моїй пам’яті, в якому Apple взагалі відмовилася від голосового супроводу. А вперше iCloud з’явився в рекламі iPhone 4S восени минулого року.