Якщо китаєць не може знайти гроші на новий iPad, він не засмучується і завжди шукає вихід з важкої ситуації. Однак, далеко не всі можуть абсолютно безболісно пожертвувати ниркою заради придбання продукції Apple — і тут на допомогу знову приходять китайці, які досягли небачених висот в умінні клонування всього і вся.

Колись я вже розповідав нашим чудовим читачам про справді огидне нетбуці E-Stary HY118, який пізно вночі в темній кімнаті і не зовсім тверезому стані можна було сплутати з MacBook Air тих років. За рік його творці значно просунулися в техніці імітації зовнішнього вигляду повітряного ноутбука Apple (в тому числі — унікального цельноалюмініевого корпусу) і його «начинки».

За 472$ покупець цього дива отримає простецький процесор Intel Atom N2800 з тактовою частотою 1.86 ГГц і інтегрованим графічним адаптером Intel GMA3600, 13,3-дюймовий світлодіодний дисплей з роздільною здатністю 1366 х 768 пікселів, 2 ГБ оперативної пам’яті, твердотільний накопичувач на 32 ГБ, два порти USB 2.0, кард-рідер 3-в-01, вихід міні-HDMI і незнімний акумулятор (до 3,5 годин автономної роботи). Однак, ви тільки подивіться, як він виглядає!

Забавно, але ця китайська підробка практично не відрізняється від оригіналу за вагою/товщині — різниця становить всього кілька грамів/міліметрів відповідно. І, природно, на ньому не вистачає фірмового логотипу Apple.