На початку цього року я вже розповідав нашим чудовим читачам про те, що компанія iFixit, відома насамперед своїми хірургічно точними «вскрытиями» новеньких яблучних гаджетів, запустила в продаж прозору задню кришку для iPhone 4.

Після виходу iPhone 4S, який, здавалося, був схожий на свого попередника як дві краплі води, співробітники iFixit з подивом виявили, що «стара» панель до нового смартфону все-таки не підходить. Мабуть, інженери Apple трохи змінили становище деяких нутрощів і цього «трохи» вистачило.

Але тепер iFixit представляє новий комплект, який коштує 30$ і містить в собі все необхідне для такого тюнінга: власне, саму прозору панель для iPhone 4S, набір викруток для роботи з «диявольськими» гвинтами pentolabular, захисну плівку на екран і «чарівну сумочку», що дозволяє ефективно висушити впав за неуважність у воду смартфон.

Правда, вся ця «акція небаченої щедрості» триватиме недовго. Як тільки iFixit розпродасть всі доступні комплекти, за 30$ буде пропонуватися тільки прозора задня панель.

На мій погляд, виглядає дуже цікаво і може підійти тим власникам iPhone 4S, які вже встигли подряпати оригінальне заднє скло, що закриває начинку мобільного гаджета від цікавих очей.