Не так давно у нас в блозі з’явилася стаття про цікаві знахідки в оновленій прошивці iOS для другого покоління Apple TV і можливості зробити її jailbreak. Також, у статті було зазначено, що папку Applications містила лише один додаток Lowtide.app, який, як виявилося, відповідає за графічний інтерфейс яблучної телеприставки.

Однак, це ще не кінець історії, бо деякі особливо цікаві користувачі змусили працювати, це додаток на iPad і iPod touch. За замовчуванням, Lowtide працює в режимі «silent service» і відображає інтерфейс тільки за запитом користувача.

Lowtide.app встановлюється як приховане додаток, тому його значок не відображається на звичайному екрані SpringBoard. На iPad до таких прихованих програм відносяться DemoApp для використання в роздрібних магазинах, FieldTest, що дозволяє дізнатися силу сигналу та інформацію про стільникового вишці, WebSheet.app для відображення веб-сторінок за межами мобільного Safari і так далі.

Вже через деякий час після появи цієї новини, якийсь користувач DLHowett завантажив на YouTube відео, в якому мобільна версія FrontRow для Apple TV запустилася на iPod touch четвертого покоління: тільки інтерфейс не завжди реагує на дотики і йому «не сподобалося» дозвіл пристрою. Загалом, цікаво, але абсолютно марно:

Крім цього, користувачі знайшли в Apple TV режим відновлення (Recovery Mode), в який можна потрапити за допомогою певної комбінації кнопок і підключення тв-приставки до iTunes через сервісний mini-USB порт.