До кінця червня частка iOS в цілому і браузера MobileSafari зокрема склала 65,27% від усього мобільного трафіку. Про це йдеться у черговому звіті аналітичної фірми Net Applications. Найближчий «переслідувач» в особі Google Android може похвалитися куди більш скромними результатами в 19,72%, і це не дивлячись на значну ринкову частку смартфонів.

Обидві платформи за останні десять місяців показали позитивну динаміку: частка iOS з минулого серпня зросла на 12%, а Android — на 4%. В той же час значно знизилася кількість користувачів, які для подорожі по всесвітній павутині вибирають продукти BlackBerry і Symbian.

Так частка мобільних браузерів, якими комплектуються смартфони RIM, за аналогічний період скоротилася з 3,33% до 1,33%, а частка Symbian впала з 6,21% до 1,49%. Мобільна платформа Microsoft застрягла на позначці 0,61%, що свідчить про малу кількість власників таких пристроїв.

Серед результатів дослідження можна виділити ще один цікавий факт. Всього 6,7% користувачів, які відвідують інтернет, користуються комп’ютерами Mac. 92,2% становлять користувачі різних версій Windows, а замикають цей рейтинг користувачів linux, яких у всесвітній мережі всього 1,1%.