Протягом довгих місяців по всьому інтернету розгулювали таємничі інсайдерські фотографії компонентів майбутнього iPhone 4S/5: то нова камера, спалах, то звуковий роз’єм, чіпи для логічної плати, акумулятор і так далі. Однак, всі ці події самі по собі малоцікаві і меркнуть у порівнянні з опублікованими днями фотографіями всіх цих компонентів у вигляді майже закінченого продукту :)

Ці знімки почали спливати відразу на кількох сайтах — китайському сервісі мигроблоггинга Weibo, ресурсі Pandaxtech в контексті розблокування майбутнього смартфона завдяки добре знайомому донглу від Gevey і в блозі MacPost. На них зображені практично зібрана в єдине ціле логічна плата, передня панель білого кольору з дисплеєм, батарея та інші з’єднувальні гнучкі кабелі мобільного гаджета.

На фотознімках явно видно, що серед інших модулів на логічній платі розташовується процесор Apple A5, який на даний момент встановлений в iPad 2, але також очікується наступного покоління iPhone. З моменту появи перших інсайдерських знімків акумулятора майбутнього смартфона стало відомо, що його характеристики трохи змінилися порівняно з акумулятором iPhone 4 — мова йде про ємності в 1430 мА•год (В 3,7 і 5,3 Вт•год).

Також цікаво, що на фотографії, отриманої ресурсом MacPost, мобільний гаджет зображений в робочому стані, пропонуючи підключити його до iTunes і провести процедуру активації.

Загалом, з кожним днем стає все цікавіше і цікавіше. Особливо в світлі останнього офіційного звернення Apple до розробників, в якому йдеться приблизно наступне:

У четвер 22 вересня всі збережені в iCloud резервні копії пристроїв будуть видалені. Процедури синхронізації iCloud або відновлення з резервної копії будуть недоступні з 9 AM PDT до 5 PM PDT (прим. перекладача якщо я правильно зрозумів, з 10 до 18 за московським і з 9 до 17 за київським часом). При спробі створення резервної копії або відновлення протягом цього часу ви отримаєте відповідне повідомлення про помилку.

Після цього скидання ви вже не зможете відновити пристрій з будь резервної копії, створеної до 22 вересня. А в наступний раз при синхронізації пройде створення нової повної резервної копії пристрої з iCloud.

На жаль, до презентації ми навряд чи дізнаємося назва майбутнього устрою (а може бути декількох пристроїв?) і його характеристики, але громадськість традиційно схиляється до думки, що з приходом Тіма Кука в компанію швидше всього буде випущено поліпшена версія iPhone 4. Хіба що назва нового смартфона може виявитися менш милозвучно для англомовних користувачів — буква «S» (як у випадку з iPhone 3GS) натякне знавцям сленгу призначення гаджета. Є думка, що пристрій може бути названо iPhone 4+