Хмарний музичний сервіс iTunes Match, який є необов’язковою складовою iCloud, почав свою роботу ще в декількох країнах світу, серед яких значиться Італія, Греція і Португалія. Тепер мешканці цих держав можуть підписатися на сервіс, що забезпечує потокове відтворення вашої музичної бібліотеки в будь-якій точці земної кулі.

Це вже далеко не перша хвиля запуску iTunes Match. Спочатку сервіс став доступний для жителів США в листопаді минулого року. Через місяць до них приєдналися власники канадських, мексиканських, англійських, ірландських, французьких та іспанських акаунтів iTunes Store, а в середині січня цей сервіс розпочав свою роботу ще в 19 країнах світу.

Також користувачі повідомляють, що Apple трохи змінила умови надання послуг для iTunes Store (Terms of service, TOS), в яких позначила запуск Match в більшій кількості країн: Австрії, Болгарії та Словенії, крім згаданих вище Італії, Греції та Португалії.

Поряд з iTunes Match жителі цих держав можуть скористатися ще однією можливістю — iTunes in the Cloud. Ця функція дозволяє отримати доступ до раніше купленої музики в медіа-магазині Apple і повторно, а також безкоштовно завантажити її на авторизовані десктопні комп’ютери і iOS-устрйоства.