З часом у більшості власників iOS-пристроїв може виникнути невелика, але досить неприємна проблема з кнопкою Home, яка починає реагувати на натискання через раз. Зазвичай це відбувається не відразу, а приблизно через 1,5-02 роки з моменту покупки.

На моєму iPod touch, який справно служить мені ось вже два з невеликим роки, «млявість» кнопки Home проявилася ще влітку. Особливо дратувала необхідність по 3-04 рази натискати на неї, щоб відобразити на екрані елементи управління плеєром і перемкнути пісню. На щастя, існує елегантний спосіб, що дозволяє мобільній операційній системі відкалібрувати кнопку Home з урахуванням її «фізичної неповноцінності».

Описана нижче послідовність дій була знайдена авторами блогу iDonwloadBlog і навряд чи багато хто про неї знають. Після виконання цього трюку ви швидше всього помітите, що iOS стала краще реагувати на натискання кнопки Home під час активної роботи з мобільним гаджетом.

Процес калібрування складається з декількох простих кроків:

  • Для початку вам потрібно буде запустити будь-який додаток, яке було вбудовано у iOS за замовчуванням. Наприклад, Погода, Акції, Годинник і так далі.
  • Як тільки додаток відкриється, натисніть і утримуйте кнопку Power до тих пір, поки не з’явиться знайомий слайдер «Вимкнути» («Slide to power off»), призначений для виключення смартфона, але не чіпайте цей слайдер.
  • Тепер затисніть на 10-012 секунд кнопку Home, в результаті чого занедбане вбудований додаток має примусово завершити свою роботу.
  • От і все! Відтепер єдина кнопка на лицьовій панелі вашого iPhone, iPad і iPod touch повинна реагувати на натискання також, як і після покупки.

    Мені цей трюк допоміг, а вам? :)