Довгий час з моменту релізу яблучних Карт в 2012 році, стали одним з великих нововведень iOS 6, єдиним партнером Apple, який надавав користувальницькі відгуки щодо бізнес-організацій, кафе, ресторанів та інших примітних місць, залишалася компанія Yelp. Але, як зазначає популярний блог MacRumors, в останні кілька днів у готелів на карті стали з’являтися відгуки користувачів з двох профільних порталів — TripAdvisor і Booking.com.

На даний момент залишається невідомим, якими критеріями керується Apple при виборі провайдера користувацьких рейтингів, тому що для більшості готелів у великих містах США відгуки продовжують братися з сайту Yelp, а за межами Америки, наприклад, в Лондоні, Парижі чи Сіднеї, превалюють частково Booking.com або TripAdvisor. Для інших типів бізнес-об’єктів на картах, як і раніше, використовуються дані Yelp.

Карти Apple тепер показують відгуки користувачів з сайтів Booking.com і TripAdvisor

Тим не менш, компанія з Купертіно ще не встигла оновити сторінку, на якій перераховані всі постачальники даних для Карт. У документі з останньою датою ревізії від 19 листопада 2014 року компанія Yelp значиться єдиним партнером, надає інформацію з оглядами, рейтингами і відгуками користувачів.