Після не дуже вдалого запуску власних Карт і великий критики з боку користувачів яблучна компанія приділяє велику увагу цьому сервісу, постійно покращуючи картографічні дані і додаючи нові можливості. Останньою з них стала анімація деяких об’єктів в режимі «Flyover», що рухаються в реальному житті.

За повідомленнями видання The Daily Mail, Apple вирішила протестувати цю функцію на Лондоні і подивитися на реакцію користувачів, так як зараз програмісти компанії оживили всього два об’єкта на тривимірній карті столиці Великобританії — знамениті годинник на вежі Вестмінстерського палацу з Біг-Беном і не менш відомий «Лондонський око», розташований на південному березі Темзи і є одним з найбільших коліс огляду у світі.

Анімацію годин помітити важче, тим не менш, вона присутня — стрілки завжди показують поточний час. Якщо тестування пройде вдало (в чому особисто я не сумніваюся), то в «найближчі кілька тижнів» аналогічні зміни з’являться і в інших великих міст при перегляді в режимі «Flyover».

Звичайно, такі «фішки» носять у більшості випадків косметичний характер, але саме за таку естетику, за подібні приховані перлини ми і полюбили свого часу продукцію Apple.