Шанувальникам продукції Apple, які не можуть собі дозволити потримати в руках справжній MacBook Air, китайські майстри пропонують чергове комп’ютерне диво, здатне викликати напади нудоти і фізичну слабкість у Стіва Джобса і Джонотана Айва — 11,6-дюймовий клон «повітряного ноутбука».

Всередині E-Stary HY118 (яке чудове ім’я!) користувач знайде досить стандартну для всіх нетбуків начинку, в тому числі, процесор Intel Atom, 1 ГБ оперативної пам’яті і жорсткий диск на 160 ГБ. Але варто доплатити кілька доларів — і на кришку нетбука завдадуть символіку Apple!

Природно, це далеко не самий досконалий клон, тому що працює на Windows 7 замість Mac OS X 10.6. Навіть неозброєним оком видно, що він значно товщий оригіналу і важить 1,35 кг Навколо 11,6-дюймового дисплея з роздільною здатністю 1366 x 768 пікселів знаходиться чорна рамочка, проте загальний вигляд комп’ютера досить пригнічує.

На китайському ринку цей «агрегат» коштує приблизно 260$ і крім усього іншого надає весь потенціал вбудованого модуля Wi-Fi, Ethernet і пари роз’ємів USB 2.0. Також, виробник HY118 передбачив можливість додаткового розширення нетбука. За гроші, звісно ж :)

І якщо вам з якоїсь причини не сподобався цей примірник, завжди є можливість прикупити недавно випущений Mac Mini виробництва Mem-tech — як ви, напевно, вже здогадалися, досить цікавий клон Mac mini.