Колишній старший віце-президент Apple Джей Елліот (Jay Elliot) поділився з журналом Forbes деякими деталями і думками про «методи роботи» Стіва Джобса. Ця стаття цікава сама по собі, але я наведу з неї лише кілька цитат.

На відміну від інших корпоративних лідерів, Стів ніколи не приймав рішення на основі реакції ринку. Він не піддається впливу інвесторів, а аналітики будуть думати, що він все робить правильно. Але фінансове співтовариство переконане в ньому: важко сперечатися з його послужним списком вірних рішень.

Тепер Стіву доведеться поміркувати над питанням, хто залишиться біля керма Apple після того, як він буде змушений піти у відставку за станом здоров’я. Кожен, хто коли-небудь працювали в тісному співробітництві зі Стівом знає, що, за його словами, відмовити від контролю над будь-яким аспектом компанії або її продукції, м’яко кажучи, досить складно.

Але, мабуть, ключовий момент полягає в наступному абзаці:

Протягом багатьох років, Стів демонстрував практично надприродну здатність розпізнавати таланти і залучати майже всіх, хто йому сподобався. В результаті у нього є команда, яка вселяє впевненість у майбутньому.

Деякі з нас ще вважають, що Джобс займається в Apple практично всім: від розробки та кодування додатків до дизайну і маркетингу продуктів. Проте, компанія представляє ідеальний механізм, в якому кожен талановитий співробітник просто добре виконує свою роботу.