Не встиг початися новий рік, як на ринку виробників мобільних ігор знову намітилися цікаві покупки. Слідом за серйозними японцями, які наприкінці минулого року придбали одного з найбільших розробників для iOS з ngmoco:), в хід включилася компанія Firemint, відома своїми мобільними хітами Flight Control і Real Racing 2.

Згідно опублікованому сьогодні прес-релізу, штат співробітників компанії Firemint розширився за рахунок придбання своїх колег з Infinite Interactive — компанії, створеної ще в 1989 році і відомої з досить популярних серій ігор Warlords і Puzzle Quest.

Стів Фоукнер, засновник Infinite Interactive вперше зустрівся з Робом Мюрреєм (засновник Firemint) ще в далекому 2003 році, але зайнятися спільною справою вони почали лише 7 років тому. З анонсу відомо, що Фоукнер буде займатися в Firemint не тільки створенням власних ігор, а й адаптацією хітів компанії для інших платформ.

Це єдине, що достеменно відомо на даний момент з прес-релізу. Звичайно, Infinite Interactive складно назвати великою компанією, проте, вже зараз можна сказати — співпраця двох австралійських гігантів може мати самі позитивні наслідки для всіх користувачів, включаючи, звичайно ж, власників iOS-девайсів.