Навряд чи всюдисущі редактори блогу Boy Genius Report коли-небудь чули пісню «Ні хвилини спокою» у виконанні групи Веселі хлопці. Однак, я не сумніваюся, що вони керувалися саме цим принципом, коли публікували чергову замітку про майбутнє продукт Apple. У знайденому на YouTube відео-ролику співробітник компанії Global Direct Parts неспішно показував і порівнював кілька комплектуючих для iPhone — одні з них були призначені для четвертого покоління каліфорнійського смартфона, а от встановити точну приналежність інших запчастин не вдалося, хоча вони і були дуже схожі на оригінал.

Судячи з усього, знайдені комплектуючі можуть ставитися або до CDMA-моделі, «швидкий» дебют якої регулярно деякі аналітики прогнозують, або представляти собою «роботу над помилками», якої в кінцевому підсумку судилося стати iphone’ом п’ятого покоління. У новій металевій рамці передбачений роз’єм для SIM-карти (а адже вона для CDMA-телефонів не потрібно), тому з більшою ймовірністю перед нами все-таки другий варіант. Якщо, звичайно ж, це дійсно частина корпусу iPhone. З іншого боку, це цілком може бути один з альтернативних первинних дизайнів корпусу, який в кінцевому підсумку не був затверджений.

Напевно, головною відмінністю від поточного iPhone є трохи інша конструкція антени з нержавіючої сталі, яка проходить по всьому периметру гаджета, являє собою антену пристрою і стала причиною великого скандалу навколо iPhone 4 влітку минулого року. Відмінності видно неозброєним поглядом: точки розривів на металевій кромці змінили своє місце розташування, змістившись з верхньої на бічні грані смартфона.

Можливо, це означає, що в Купертіно змогли знайти оптимальну конструкцію антени, яка не буде настільки вразливою до дотику пальців власників пристрою. На всіх фотографіях праворуч розташовані частина корпусу iPhone 4, а зліва — iPhone наступного покоління.

Зміни в конструкції антени також вплинули на розташування перемикача беззвучного режиму, який розташувався трохи ближче до кнопок регулювання гучності. В іншому металеві рамки практично ідентичні.

Крім цього, на відео були відображені декілька шлейфів, які відрізняються від аналогічних частин нинішнього iPhone 4.

Так чи інакше, до теперішнього часу відео вже видалено з відео-хостингу, а на його місці красується напис «Це відео вже недоступне через заяву про порушення авторських прав, отриманого від Apple, Inc.» Думаю, цього вже достатньо для того, щоб однозначно виключити приналежність цих частин до китайським клонів iPhone 4, які встигли наповнити ринки різних країн.

Ці історії з кожним разом стають все цікавіше і цікавіше, чи не правда? :)