Реліз мобільної платіжної системи CurrentC ще не відбувся, як її вже зламали. Компанія Merchant Customer Exchange (MCX) почала повідомляти користувачів, що беруть участь в тестуванні головного конкурента ? Pay, що невідомі зловмисники отримали несанкціонований доступ до адреси їхньої електронної пошти.

Дякуємо за інтерес, проявлений до CurrentC. Ви отримали цей лист, оскільки є учасником нашої пілотної програми або ж запросили більш детальну інформацію про CurrentC. Протягом останніх 36 годин ми дізналися, що треті особи отримали несанкціонований доступ до адрес електронної пошти деяких з вас. За підсумками розслідування, проведеного службою безпеки Merchant Customer Exchange, можна з упевненістю сказати, що в руки зловмисників крім цих адрес пошти не потрапило більше ніякої іншої інформації.

Уолт, ти чув це? Ось сміхота!

На жаль, деталі злому на даний момент залишаються невідомими, але за словами технологічних журналістів, які детальніше знайомилися з цією платіжною системою і збирається нею (а заодно — і MCX) персональною інформацією, уразливість на сайті CurrenC дозволяла практично кожному бажаючому отримати не тільки список електронних адрес, але і деякі інші дані зареєстрованих користувачів.

Безпека і конфіденційність є одним з головних переваг ? Pay завдяки використанню секретної області в мобільні процесори Apple і сенсора відбитків пальців Touch ID для підтвердження особи власника яблучних гаджетів, а також одноразових і унікальних токенів, які замінюють номери справжніх кредитних карт під час транзакцій.