Як повідомляє блог 9to5Mac, найближчим часом яблучна компанія планує переглянути існуючу програму Trade-In і сконцентруватися на користувачів альтернативних мобільних платформ, пропонуючи подарункові карти в обмін на їхні старі смартфони. Дану gift-карту можна буде витратити відразу ж в Apple Store на новенький iPhone.

Принцип дії оновленої програми Trade-In не зміниться: користувачі як і раніше зможуть принести в роздрібний магазин компанії старе пристрій або комп’ютер, після чого отримати знижку у вигляді gift-карти на покупку нового продукту. Але незабаром Apple стане приймати ще й смартфони конкуруючих виробників, в тому числі, гадежты під управлінням Android. Номінал подарункової картки буде залежати від конкретного пристрою, його віку і стану.

В останні місяці Apple постійно придумує щось новеньке для залучення користувачів інших мобільних операційних систем. Наприклад, опублікувала спеціальне керівництво для користувачів Android, що дозволяє їм набагато простіше влитися в середовище яблучників і перенести всю інформацію з розчарував телефону iPhone.

Варто сказати, що дані методи в сукупності з агресивною рекламною кампанією поступово дають свої плоди. Недарма генеральний директор Apple Тім Кук на конференц-зв’язку, присвяченій підведенню підсумків першого кварталу 2015 фінансового року заявив, що запуск iPhone 6 і iPhone 6 Plus став справжнім кошмаром для Android: 85% покупців яблучних смартфонів були свитчерами, причому, більшість з них як раз з платформи Google — найбільш вражаючий результат за останні 3 роки.

Apple вже приступила до тренінгу співробітників роздрібної мережі і запустить оновлену програму Trade-In в самий найближчий час.