Поки розробники «намацують» правильну модель ціноутворення, в даний момент в Mac App Store є декілька відмінних пропозицій, які гріх пропустити, якщо, звичайно, ви не придбали ці програмні продукти раніше. Наприклад, та ж Apple знизила ціну Apreture, одного з власних флагманських професійних додатків, з 199$ до 79,99$. Деякі розробники пішли їх прикладу і поки що не пошкодували.

Pixelmator

Команда творців потужного, швидкого і дуже простого у використанні графічного редактора Pixelmator закликає нинішніх і всіх потенційних клієнтів обзавестися ліцензією з Mac App Store за досить ліберальної та тимчасової ціною 29,99$. В цьому випадку всі покупці будуть мати можливість безкоштовно оновитися до майбутньої другої версії програми.

Також розробники дали зрозуміти, що майбутнє Pixelmator нерозривно пов’язане з Mac App Store, наводячи свої міркування на сайті.

SketchBook Pro

Autodesk також з’явилася в Mac App Store з дуже хорошим пропозицією, продаючи свій SketchBook Pro за 29,99$ замість 79,99$. Настільне додаток для Mac аналогічно його мобільному родичу для iOS, але, на жаль, «великі» повне mac ‘ і поки що не можуть похвалитися великою сенсорною поверхнею. Тому для роботи з додатком варто подумати про графічний планшет від Wacom (або іншого виробника). Хоча, швидше за все, у цільової аудиторії додатки він і так вже є.

RapidWeaver

Realmac Software пропонує свій флагманський продукт в Mac App Store трохи дорожче — за 39,99$ замість звичайних 79,99$. Для непрофесійних користувачів це може бути відмінний вибір, так як Apple вже давно не приділяє уваги додатком iWeb. В RapidWeaver можна знайти більше 40 встановлених тим і його можна підключити безпосередньо до облікового запису MobileMe, зробивши все, що може і не може запропонувати iWeb.

Apple Remote Desktop (ARD)

Apple Remote Desktop підійде тим користувачам, у яких вдома можна знайти більше одного повне mac ‘ a, або невеликої компанії, що вибрала Mac в якості платформи «за замовчуванням». Утиліта дозволяє віддалено встановлювати додатки, регулярно виконувати технічне обслуговування і навіть усувати в деяких випадках програмні проблеми для всіх яблучних комп’ютерів, що знаходяться в одній мережі.

Раніше компанія пропонувала Apple Remote Desktop за ціною 299$ за ліцензію на 10 клієнтів і 499$ за необмежену ліцензію. Програма з Mac App Store за 79,99$, схоже, відповідає необмеженому варіанту.

Aperture

Як вже згадувалося вище, Apple вирішила скоротити вартість Aperture на 120$ від початкової ціни цього чудового програми для управління і редагування зображень. Дійсно, одне з кращих пропозицій.

Кожна з цих програм має гарну репутацію серед користувачів, тому трохи дивно бачити їх доступними в Mac App Store за такими низькими цінами. Правда, ніхто не заважає розробникам (як у випадку з Pixelmator або RapidWeaver) зробити таке зниження цін тимчасовим і через деякий час підняти їх до звичайного рівня. З іншого боку, «гонка цін до нуля», яка іноді проявляється в мобільному App Store, може з’явитися і тут, внісши свої корективи. Подивимося, що буде далі.