Незважаючи на те, що iPhone 4S продається в Китаї з початку цього року, місцеві любителі швидкої наживи досі винаходять нові способи провезення контрабандних смартфонів на територію Піднебесної, і днями вони придумали ще один трюк. На щастя, він не має нічого спільного з особливостями людської анатомії, тому китайські прикордонники досить легко виявили нелегальний вантаж.

Літня, але підприємлива контрабандистка збиралася провезти через кордон рівне 216 смартфонів в порожніх пивних пляшках. Чесно кажучи, я довго не міг зрозуміти, як їй вдалося запхати такий високотехнологічний і тонкий мобільний гаджет через шийку, поки не подивився відео. Рішення виявилося простим до неподобства: вона розрізала пляшку навпіл, вкладала в неї по 3 Айфона, акуратно замотаних в ганчірочку, після чого скріплювала половинки.

Зовні все це виглядало досить непоказний — наче літня жінка намагалася утилізувати склотару (хоча навіщо вона намагалася провести її через кордон і не утилізувала в Гонконзі?). Тому немає нічого дивного в тому, що офіцер-прикордонник порахував її дії підозрілими і вирішив досконально перевірити весь вантаж.

Ще одним «дзвіночком» став вага пляшок — вони виявилися значно важче, ніж здавалися на перший погляд. Загалом, п’ятірка за ідею, але двійка за її реалізацію.