Повільно, але впевнено центр Moscone West в Сан-Франциско готується до відкриття WWDC ’11, яке намічене на наступний понеділок (6 червня). Спочатку на його фасади приклеювали традиційні логотипи Apple, що супроводжують кожну щорічну конференцію розробників, потім невеликі транспаранти на колонах, а коли справа дійшла до банерів, прикрашають внутрішню частину будівлі, стало зовсім цікаво.

Ближче до вечора робочим залишалося зробити лише кілька штрихів і зовнішній вигляд будівлі Moscone West був готовий:

Після цього вони почали монтувати внутрішні банери, які в попередні роки Apple намагалася приховати від сторонніх очей до останніх хвилин. На них крім усього іншого засвітилася іконка прийдешнього хмарного сервісу iCloud, для якого яблучна компанія нещодавно придбала однойменний домен в зоні .com.

В результаті цього деякі користувачі задався цілком логічним питанням: чи не будуть робітники вже завтра взагалі звільнені за таку «опрошность»? З іншого боку, ще жодного разу Купертіно не вказувало на прес-релізах, чому саме збирається посвітити традиційну презентацію, якої відкривається WWDC. Так що робітникам, швидше за все, не варто турбуватися.

Судячи по першому враженню, iCloud може повністю замінити MobileMe, хоча до цього деякі аналітики передбачали лише доповнення існуючих сервісів ще одним «хмарою».

Після декількох годин роботи головна розтяжка в холі прийняла остаточний вигляд і утворила просту математичну формулу WWDC. Як і було оголошено заздалегідь, конференція складається з трьох вельми вражаючих інгредієнтів: Lion, iOS 5 і iCloud.

А ще вчора Apple значно доповнила спеціальний розділ веб-сайту, присвячений всесвітній конференції розробників для Mac і iOS, і опублікувала в App Store нове безкоштовний додаток WWDC. Але скористатися ним зможуть тільки власники заповітних квитків, які були розкуплені за лічені дні після анонсу WWDC.