Ось вже кілька днів (спасибі за наводку нашому постійному читачеві Олексію Сергиякову) тривають продажу зимового набору додатків з невигадливою назвою Mac SuperBundle. За десяток досить цікавих «Mac-бестселерів» організатори акції хоча отримати всього 49$ замість 470$ (знижка становить 89%).

Parallels Desktop 7

(вартість: 79.99$)

Після установки Parallels Desktop на вашому комп’ютері з’явиться віртуальна машина, здатна запускати гостьові операційні системи. Останнє велике оновлення цього пакету відбулося у вересні минулого року. Порівняно з 6 версією, новий Parallels Desktop пропонує користувачам 45% прискорення при роботі з тривимірною графікою, повну підтримку OS X Lion і більше 90 поліпшень.

littlesnapper2

Little Snapper

(вартість: 39.99$)

LittleSnapper дозволяє створювати і впорядковувати за типами або колекцій скріншоти, фотографії та інші зображення. Після цього до них можна додати анотації, злегка відредагувати і поділитися з друзями, завантаживши їх на різні сайти (наприклад, Flickr або свій власний). Безумовно це один з кращих представників свого жанру.

iStat Menus 3

(вартість: 16$)

iStat Menus — це дуже популярна утиліта для Mac, яка інтегрується з панеллю меню і дозволяє виводити на неї розширену інформацію про процесор, пам’яті, мережі і дискової активності, дані сенсорів і так далі. З допомогою iStat Menus ви зможете стежити за всіма важливими характеристиками комп’ютера і швидко запускати деякі системні інструменти.

Flux

(вартість: 119.99$)

Flux — це просунутий візуальний редактор XHTML/CSS зразок RapidWeaver або iWeb, для роботи з якими можна навіть не знати всіх премудростей веб-технологій. Але це не шаблонне рішення, що особливо підкреслюють розробники, а повноцінне середовище для створення сайтів з нуля. Я вже давно хотів випробувати Flux, але руки все не доходили — то часу немає, то бажання.

iStopmotion Home 2

(вартість: 49.99$)

За словами розробників, iStopmotion Home 2 перетворить ваш Mac в студію для створення невеликих анімаційних stopmotion-фільмів, дозволяючи кожному розповісти яку-небудь історію, кадр за кадром. У програмі існує безліч різноманітних інструментів, переходів і ефектів. До речі, мобільний аналог iStopMotion став одним з переможців Macworld | iWorld 2012.

Fantashow

(вартість: 49.95$)

Fantashow — це проста програма для створення цифрових слайд-шоу. Користувач перетягує у вікно програми фотографії та відео, додає музичну підкладку і вбудовані спец-ефекти, а після може скомпонувати все це у вигляді нового відео-кліпу.

Video Converter 2

(вартість: 45.95$)

Розробники Video Converter 2 стверджують, що їх утиліта є простим, швидким і потужним інструментом для конвертації широкого спектру аудіо – і відео-файлів у формати, сумісні з iPod, iPhone, iPad, Apple TV та іншими популярними пристроями. Серед цих форматів значаться AVI, MP4, MPG, WMV, MP3, MKA, WAV і багато інших.

SyncMate Expert 3

(вартість: 39.95$)

Додаток SyncMate Expert 3 призначений для синхронізації контактів, календарів, каталогів, закладок та іншої інформації, що зберігається на вашому Mac, з мобільними гаджетами (Android, Windows Mobile або Nokia), іншими комп’ютерами (Mac або Windows), акаунтами Google, Dropbox і т. д. Також, додаток можна використовувати для онлайн-бекапів важливих даних.

CuteClips 3

(вартість: 15$)

CuteClips 3 — це дуже проста утиліта для зберігання історії буфера обміну. Вона записує у фоновому режимі все, що копіює користувач під час роботи за комп’ютером, і зберігає останні 12 елементів навіть після перезавантаження комп’ютера.

Chronicle 4

(вартість: 14.95$)

Chronicle 4 — просте фінансове додаток для Mac, яка стежить за рахунками і нагадує через iCal про необхідність оплати. Також, з його допомогою можна зберігати підтвердження платежів, здійснювати платежі онлайн і т. п.

Вартість набору становить 50$, акція триватиме ще 6 діб.