Після жвавого старту минулорічного компанії Valve, що відкрила маководам доступ до свого Steam Store, в мережі час від часу з’являється інформація про вихід інших хітів для OS X. Наприклад, минулого місяця Mac App Store «осяяли» три частини Grand Theft Auto, а тепер Feral Interactive підтвердила вихід Mac-версії однієї з найбільш очікуваних ігор 2011 року — «Deus Ex: Human Revolution».

Вчора на сайті Feral Interactive з’явився анонс, згідно з якою всі основні роботи над рольовим шутером від першої особи повинні бути закінчені до кінця жовтня, але з-за довгого процесу тестування реліз Mac-версії гри відбудеться тільки взимку цього року.

Сюжет «Deus Ex: Human Revolution» розгортається за 25 років до подій оригінальної гри і є її приквелом. Гравцеві буде надана можливість виступити в ролі колишнього командира спецназу Адама Дженсена, який піддався кібернетичним змін (отримав механічні руки, штучні очні яблука тощо), після чого був кинутий у центр глобальної змови. І щоб вижити, йому доводиться адаптуватися до нових умов.

Дана гра цікава своїм класичним «сплавом» різних жанрів і достатньою свободою користувача, який може досягти однієї і тієї ж мети різними методами: вмовляннями або ж грубою фізичною силою.

На жаль, невідомо, чи з’явиться гра в Mac App Store, але дочекатися її виходу безперечно варто.