*Огляд і фото MacBook Pro з Retina-дисплеєм від фахівців iCult.ru

На останній конференції WWDC’12, яка пройшла на початку минулого тижня, купертіновци представили безліч оновлених гаджетів, серед яких також був присутній новий MacBook Pro з Retina-дисплеєм, який відрізняється більш тонким корпусом, а також низкою інших вражаючих характеристик. Саме з-за цього придбати MacBook Pro з
Retina-дисплеєм у Москві зараз неймовірно складно, але в магазині iCult вони вже доступні до «відвантаження».

Технічні характеристики:

Дисплей: Retina-дисплей з роздільною здатністю 2880х1800 пікселів і IPS-матрицею;
Процесор: чотирьохядерний Core i7 з частотою від 2.3 ГГц до 2.6 ГГц у старшої моделі;
Оперативна пам’ять: 8 Гбайт;
Накопичувачі: від 256 Гбайт до 768 Гб у старшої моделі;
Графічні процесориGeForce GT 650M з 1 Гбайт пам’яті і автоматичною можливістю перемикання на Intel HD Graphics 4000;
Камера: 720p FaceTime
Порти: MagSafe 2, два Thunderbolt, два USB 3.0, повнорозмірний HDMI, 3.5 мм порт для навушників;
Бездротові стандартні зв’язку: 802.11 n, IEEE 802.11 a/b/g сумісність, Bluetooth 4.0;
Звук: стереодинаміки, подвійні мікрофони, порт для навушників підтримує line-out і пульт від навушників iPhone;
Час автономної роботи: більше 7 годин при перегляді інтернет-сторінок, більше 30 днів роботи в режимі очікування. В ноутбук вбудований акумулятор ємністю 95 Вт*год;
Ціна: від 2200$ до 3000$.

Варто відзначити, що крім модернізації корпусу в MacBook Pro з Retina-дисплеєм Apple вирішила змінити роз’єм MagSafe, за рахунок чого він став трохи тонше. Кабель зарядки також зазнав деяких змін – місце з’єднання кабелю з металевою частиною значно посилено, за рахунок чого користувачі тепер можуть не турбуватися про його поломки.

Корпус нового MacBook Pro з Retina-дисплеєм став значно тонше аналогічного в MacBook Pro. Досить примітно, що товщина корпусу складає всього лише 18 мм, за рахунок чого MacBook Pro з Retina-дисплеєм набагато сильніше схожий на MacBook Pro, ніж на MacBook Air.

У MacBook Pro з Retina-дисплеєм використовується відразу два Thunderbolt-роз’єму, а також один HDMI-вихід. Завдяки цьому користувачі отримали можливість виводити зображення відразу на три монітора. Потрібно визнати – MacBook Pro з Retina-дисплеєм один з небагатьох ноутбуків, що володіють подібними можливостями.

Саме тому він користується таким великим попитом у Москві і придбати його неймовірно складно, але ви завжди можете знайти новий MacBook Pro з Retina-дисплеєм у магазині iCult.

Також Apple вирішили додати додаткові отвори для системи охолодження по краях днища корпусу. Завдяки цьому нова модель MacBook відрізняється приблизно схожої температурою корпусу при максимальному навантаженні. Однак, все ж іноді MacBook Pro з Retina-дисплеєм може нагріватися до некомфортною температури.

Екран нового MacBook Pro з Retina-дисплеєм здатний вразити практично кожного користувача. Особливо різниця помітна при перемиканні в Retina-дозвіл. Щільність пікселів дисплея досягає рекордного для ноутбуків значення в 220ppi, що дозволяє вважатися йому кращим дисплеєм для 15-дюймових ноутбуків.

Завдяки використанню чотириядерного процесора Core i7 з частотою 2.6 ГГц продуктивність нового MacBook Pro з Retina-дисплеєм здатна здивувати багатьох користувачів.

Крім цього Apple підвищила робочу частоту оперативної пам’яті, що дозволило досягти значного зростання її пропускної здатності. За рахунок цього переключення між відкритими програмами відбувається
неймовірно швидко.

Хочеться зауважити, що і якість звучання вбудованих динаміків значно покращився у порівнянні з минулою моделлю MacBook Pro з 15-дюймовим дисплеєм.

MacBook Pro з Retina-дисплеєм може вважатися одним з кращих нотбуков серед тих, що в даний момент доступні на ринку. За рахунок неймовірно чіткого дисплея Apple знову вдалося створити дійсно унікальний продукт. Вже зараз можна купити MacBook Pro з Retina-дисплеєм у магазині iCult.