І знову на сторінках нашого блогу з’являється чергова «акція небаченої щедрості», на цей раз її влаштовує популярний веб-сайт MacUpdate. Думки організаторів прочитати легко — зараз у більшості католицьких країн панує атмосфера загальної любові та радості, пов’язана з активною підготовкою до Різдва і купівлею всіляких подарунків коханим, родичам, друзям і, звичайно ж, собі коханим. Подивимося, що нам пропонують за$50?


1Password

(вартість: 39$)

Що-що, а це додаток в поданні не потребує. У День подяки творці дозволили всім власникам ліцензійної версії подарувати будь-якому користувачеві з безкоштовної ліцензії, а зараз 1Password став частиною різдвяного пакету. Додаток підтримує Mac OS X, Windows кілька-браузерів, iPhone/iPad, синхронізацію через Dropbopx, а також дозволяє просто і зручно управляти паролями та іншою конфіденційною інформацією.

MacFamilyTree

(вартість: 49$)

MacFamilyTree має сподобатися всім любителям генеалогії, дозволяючи відобразити у вигляді дерева всю свою рідню. Розробники досить скрупульозно підійшли до питання створення програми і додали до нього всякі звіти, діаграми, інтерактивний пошук в інтернеті і навіть тривимірний перегляд віртуального родинного дерева. Забавна програма.

DEVONthink Personal

(вартість: 49$)

DEVONthink Personal являє собою програмне рішення для зберігання, організації і пошуку різноманітної інформації начебто електронних повідомлень, документів PDF і DOC, зображень, мультимедійних файлів та іншого

Підтримується синхронізація важливих файлів з мобільним додатком DEVONthunk To Go, доступним для iPhone/iPad ще за 15$.

Flux

(вартість: 109$)

Flux — це просунутий візуальний редактор XHTML/CSS зразок RapidWeaver або iWeb, для роботи з якими можна навіть не знати всіх цих складних веб-технологій. Але це не шаблонне рішення, що особливо підкреслюють розробники, а повноцінне середовище для створення сайтів з нуля.

Незважаючи на те, що я давно хотів випробувати Flux, руки все не доходили — то часу немає, то бажання. Однак, у мене до подібним програмам явно упереджене ставлення.

Default Folder X

(вартість: 34$)

Default Folder X представляє, на перший погляд, абсолютно «монструозну» надбудову над звичайним діалогом відкриття і збереження файлів, від якої у Стіва Джобса і всіх дизайнерів Apple стався серцевий напад. Додаткова панель забезпечує швидкий доступ до каталогів і командам, дозволяючи переходити в улюблені або недавно використовувані папки, керувати ними і так далі.

Art Text

(вартість: 49$)

З допомогою Art Text користувачі можуть створювати текстову графіком, заголовки, логотипи, іконки, елементи для веб-сайтів і кнопки. У програмі передбачена підтримка шарів, велика бібліотека векторних зображень, 300 шаблонів і можливість налаштування ефектів.

Swift Publisher

(вартість: 44$)

Swift Publisher є помічником у створенні та друку барвистих листівок, бюлетенів, брошур, бланків та інших подібних матеріалів. Дана версія являє собою стандартний набір і включає 1100 зображень високої якості, 90 проектів і 100 унікальних масок для створення вражаючих документів». А якщо потім доплатити 15$, то можна отримати ще 40 000 зображень і 40 нових проектів.

Chronories

(вартість: 29$)

Як і інші подібні програми, Chronories підтримує текстові замітки і фотографії. Але, також, додаток уміє автоматично запам’ятовувати тих, з ким ви контактували по електронній пошті або IM, показувати відвідані веб-сайти, використані в той день додатки і прослухану музику, відображати погоду, щодня додавати фотографії себе через iSight і робити скріншоти робочого столу, показувати нагадування з iCal. Chronories вміє збирати RSS-новини і навіть показує непогані «інтелектуальні здібності» — цікавиться вашим настроєм і нагадує про те, що ви забули сьогодні написати в щоденник.

Не знаю чому, але мені сподобалося це додаток, вирішив спробувати.

Interarchy

(вартість: 49$)

Interarchy є просунутим додатком для передачі файлів з підтримкою FTP, SFTP, WebDAV, S3 і нового, дуже швидкого iFTP. Також, воно підтримує архітектуру плагінів для стиснення файлів, запуску скриптів, віддаленого перезавантаження сервера і позиціонується розробниками як самий швидкий FTP-клієнт для Mac.

Дуже цікаво подивитися на нього ближче і порівняти з моїм улюбленим Transmit 4.

Typinator

(вартість: 25$)

Typinator дозволяє підвищити продуктивність набору тексту і уникнути при цьому помилок за рахунок автоматизації процесу вставки часто використовуваних текстових і графічних фрагментів, а також автоматичного виправлення помилок і слів з помилками.

Судячи з опису, робота з абревіатурами та скороченнями повністю аналогічна TextExpander.

Також, в акції присутні і бонуси (куди ж без них?). Перші 10 000 покупців пакету від MacUpdate отримають ще два додатки: іграшку «Jedi Knight II: Jedi Outcast» і програму для створення красивих електронних листів Mail Stationery з 300 передвстановлених шаблонів.

В загальному підсумку, користувачеві потрібно заплатити за 12 додатків всього 50$ замість 534$. А триватиме акція ще 12 з половиною доби.