Днями Apple оновила сторінку CarPlay і додала в список автовиробників, які підтримують дану технологію, легендарну німецьку марку Porsche. Таким чином, як пообіцяв Тім Кук в минулому місяці, тепер всі великі автомобільні бренди планують додати сумісність з яблучної інформаційно-розважальною системою на основі iOS більшість своїх авто цього модельного року.

Варто також відзначити, що Porsche довгий час залишався єдиним брендом Volkswagen AG, який роздумував над інтеграцією CarPlay, оскільки вже зараз німецький концерн пропонує кілька мультимедійних головних пристроїв з підтримкою цієї технології для автомобілів марки Audi, SEAT, Skoda, Suzuki і Volkswagen.

Правда, ніяких конкретних термінів штутгартці не називають, вважаючи за краще просувати своє власне рішення під назвою Porsche Communication Management. Ця система пропонує схожі мультимедійні можливості начебто GPS-навігації, відтворення цифрового медіа і голосового управління, а також деякі більш просунуті функції. Наприклад, інтеграцію з бортовим комп’ютером автомобіля і налаштування основних параметрів його «життєдіяльності» та додаткового обладнання.

Так чи інакше, власникам iPhone зовсім необов’язково купувати нову машину, щоб почати користуватися CarPlay. Досить просто замінити головний пристрій на сумісну інформаційно-розважальну систему від Alpine, Parrot або Pioneer.