Як-то я упустив той факт, що ще минулого тижня компанія Microsoft анонсувала чергову — вже третю за рахунком (до цього були Touch Mouse і Arc Touch Mouse) — комп’ютерну мишу з підтримкою технології мультитач, яка, крім усього іншого, буде сумісна з OS X Lion.

На думку інженерів Microsoft, головною «фішкою» маніпулятора з хитромудрою назвою Explorer Touch Mouse повинна стати сенсорна смужка Touch Strip, яка дозволить користувачеві здійснювати чотири способи прокрутки і гортання (серветки) в будь-якому напрямку.

Також, покупець цього дивного пристрою може розраховувати на три швидкості прокручування: повільна — для точної навігації, середня — для невеликих документів і швидка — для великих документів. А в специфікації згадується підтримка всіх останніх великих релізів Mac OS X починаючи з версії 10.4 і закінчуючи нещодавно вийшов Lion.

Мишка буде з’єднуватися з комп’ютером за допомогою технології BlueTrack (а це значить, що в один з USB доведеться підключити спеціальний приймач) і працювати від батарейок 18 місяців.

У роздрібному продажі Explorer Touch Mouse-з’явиться у вересні за ціною 50$, що на 19$ менше вартості Magic Mouse, а покупці зможуть вибрати один з чотирьох кольорів: чорний, сірий і два відтінки червоного.

А ви б змінили свою нинішню миша, включаючи Magic Mouse, на ось такий маніпулятор? :)