У мережі Ping, представлена на спеціальному музичному події 1 вересня, всього за перші 48 годин зареєструвалося більше 1 мільйона користувачів. Про це йдеться у черговому прес-релізі, опублікованому на офіційному сайті Apple. Насправді, рекорд зовсім не виглядає на тлі 160 мільйонів зареєстрованих акаунтів iTunes в 23 країнах світу.

За даними яблучної компанії, тепер «пінгувати» один одного (рівно як і велика кількість інших слухачів і виконавців) зможе третина користувачів, загрузивших і встановили собі на комп’ютер останню версію iTunes 10. Едді Кью (Eddy Cue), віце-президент корпорації Apple по інтернет-проектів, не тільки поділився своєю радістю з цього приводу, але і припустив, що по мірі оновлення медіа-плеєра все більше і більше людей почнуть приєднуватися до спільноти.

Ping являє собою соціальну мережу для любителів музики, яка дозволяє користувачам стежити за своїми улюбленими виконавцями, переглядати ними розміщені фотографії і відео-ролики, дізнатися дати музичних турів. При бажанні, кожен користувач Ping може зафолловіть (прям як в Твіттері) своїх друзів, дізнатися, яку музику вони слухають або купують, відзначити улюблені альбоми та пісні, а також концерти, які вони планують відвідати в недалекому майбутньому.

Цікаво, що вже через кілька годин після запуску соціальної мережі спамери почали розміщувати посилання на «безкоштовні iPhone» та інші онлайн-шахрайства. Крім цього, користувачі створили багато фальшивих акаунтів знаменитостей, які не мають нічого суспільство з «оригіналами».