Рік тільки почався, а різноманітні сайти вже щосили проводять захоплюючі квести і цікаві акції з продажу програмних бандлів — кількох додатків, об’єднаних в один набір зі значною знижкою. Сьогодні я хотів би розповісти про втраченого мною з виду акції від сайту AppSumo, яка пропонує 4 непоганих програми всього за 14$.

Акція триватиме практично дві доби, тому ще можна встигнути придбати Cinch, Total Finder, Speed Download і Breeze з 75% знижкою.

Cinch

(Вартість: 7$)

Cinch пропонує користувачам просту можливість для керування вікнами, засновану на миші, шляхом піднесення вікон до правого, лівого або верхньому краях екрану, які являють собою «гарячі зони». Користувачеві потрібно схопити вікна за заголовок, піднести його до однієї з таких точок і відпустити, після чого Cinch або розгорне вікно на весь екран, або заповнить ліву/праву половини екрана.

Крім цього, утиліта вміє грамотно працювати з мультимоніторної конфігурацією, не блокуючи переміщення вікна між декількома екранами.

Total Finder

(Вартість: 15$)

Для деяких користувачів Total Finder може стати джерелом функцій, яких так не вистачає в стандартному Finder. Серед них можна виділити просунуту навігацію за допомогою вкладок (зовсім як у веб-браузері), цікаві двохпанельний режим, відображення каталогів перед файлами і системний шорткат для відображення вікна Total Finder (як у Visor).

Також, користувачі зможуть не просто скопіювати, але і вирізати файл, а також відобразити всі приховані елементи файлової системи.

SpeedDownload 5

(Вартість: 25$)

Незважаючи на те, що для завантаження невеликих файлів з інтернету відмінно справляється Safari, а для великих всі вже давним-давно використовують пірингові мережі, деяким користувачам може знадобитися більш сучасне додаток.

SpeedDownload 5 об’єднує чотири дивних продукту — «турбований» менеджер завантажень з функцією автоматичного відновлення закачування, повнофункціональний клієнт для secure FTP, утиліта для обміну файлами з шифруванням і клієнт для підключення до iDisk/WebDAV — одне невелике, легке у використанні додаток.

Breeze

(Вартість: 8$)

Останній утилітою з набору є ще один простий менеджер вікон під назвою Breeze. Він також призначений для того, щоб підвищити продуктивність робочого процесу шляхом грамотної організації вікон на екрані. З його допомогою можна зберігати стан вікон додатків (їх відносний розмір і положення) і застосовувати ці ж параметри для інших програм.

Breeze не залежить від дозволу дисплея, має мінімалістичний інтерфейс і споживає зовсім небагато ресурсів.

До закінчення акції залишилося 1 день і майже 18 годин — достатньо часу, щоб визначитися.