Ресурс iFixit широко відомий в околояблочной тусовці завдяки своїм фірмовим «вскрытиями» епплівської продукції і досить докладних інструкцій по установці або заміні компонентів настільних та десктопних комп’ютерів Mac. Звичайно, цим спектр діяльності компанії не обмежується, тому вона, в тому числі займається продажем різноманітних інструментів і наборів, які полегшують модифікацію яблучних девайсів, особливо коли цього не хоче Apple.

Наприклад, розкривши диявольські плани Купертіно, вони випустили набір для «звільнення» iPhone 4 (iPhone 4 Liberation Kit), який дозволяв замінити безглузді п’ятигранні гвинти Pentalobular на щось більш стандартне. А в кінці листопада минулого року користувачі отримали можливість замінити стандартну задню панель iPhone 4S на прозору.

Так ось, завдяки невикористаним точок кріплення в останніх 21,5″ і 27″ моделі iMac (Mid 2011) існує можливість додати другий жорсткий диск, якщо конфігурація купленого моноблока не передбачала його наявність. Але, як виявилося, це не така вже тривіальна задача, оскільки інженери Apple замінили звичний 4-піновий SATA-роз’єм на нестандартний 7-піновий.

iFixit це не збентежило і вони випустили черговий «офігенна набір викруток» із значним назвою iMac Mid 2011 Dual Hard Drive Kit всього за 70$. У нього входять всі інструменти, необхідні для установки другого жорсткого диска дані моделі яблучних моноблоків:

  • спеціальний SATA-кабель для подачі електроживлення;
  • звичайний SATA-кабель для передачі даних;
  • кілька шматочків двосторонньої монтажної самоклеющейся стрічки;
  • дві присоски, за допомогою яких користувач зможе зняти масивне скло, що закриває екран iMac;
  • і кілька корисних інструментів.

До них, звичайно ж, абсолютно безкоштовно додаються два керівництва, в яких дуже детально розписано, як додати другий жорсткий диск у 21,5″ і 27″ моделі iMac.

Само собою, жорсткий диск за такі гроші в комплект не ходить, тому користувачам потрібно купити 2,5-дюймовий HDD (SATA) або навіть твердотільний накопичувач SSD — саме на нього iFixit рекомендує встановити систему «для блискавичної завантаження», а оригінальний жорсткий диск для зберігання даних.

Ознайомитися з додатковою інформацією можна за наступними посиланнями:

  • iMac 21.5″ (Mid 2011) Dual Hard Drive Kit
  • iMac Intel 27″ Mid 2011 Dual Hard Drive Kit