Буквально кілька хвилин тому Apple почала розсилати популярним технологічним ресурсами і відомим блогерам електронні запрошення на свою чергову презентацію. Вона відбудеться через півтора тижні, 9 березня 2015 року, в Центрі мистецтв Yerba Buena в Сан-Франциско, добре знайому всім шанувальникам яблучної компанії з безлічі попередніх заходів.

І хоча зараз ніхто не може точно сказати, про що на ній будуть говорити Тім Кук і його колеги, більшість зійшлася на думці, що основна увага буде приділена ? Watch. Тим більше, ми досі не знаємо багатьох подробиць про цих «розумних годин» компанії з Купертіно, включаючи вартість всіх моделей, час автономної роботи і точну дату початку продажів. Впевнений, Apple також піднесе нам якийсь сюрприз, адже чи не думаєте ви, що вона відкрила всі карти ще минулої осені?

Також представники технологічної преси сподіваються на дебют оновлених моделей деяких комп’ютерів Mac і реліз таємничого 12-дюймового MacBook Air, чутки про яке ходять в мережі ще з минулого місяця.

Схоже, весна обіцяє бути спекотною ??