Поки що основну увагу журналістів, блогерів, власників Mac і просто співчуваючих користувачів було сконцентровано на магічній дії, що відбувається в кампусі Apple, співробітники компанії опублікували ще кілька оновлень, що зачіпають MacBook Pro, MacBook Air і декількох програм.

По-перше, серед опцій професійної моделі яблучного ноутбука з’явився новий процесор Intel. Тепер потенційному власнику MacBook Pro буде потрібно 400 додаткових доларів, і стандартний процесор Core i5 з тактовою частотою 2,53 ГГц буде замінений на Core i7 (2,8 ГГц). “Акція небаченої щедрості” доступна для власників 15″ і 17″ ноутбуків.

По-друге, не встиг Стів Джобс закінчити презентацію, як програмне оновлення розміром всього 368 КБ стало доступно щасливим власникам новенького MacBook Air і мультимедійного пакету iLife. Воно виправляє помилки, при яких система могла перестати відповідати на запити під час відтворення трейлерів в iMovie або при виході комп’ютера з режиму сну з підключеним зовнішнім дисплеєм. Завантажити його можна за допомогою Software Update або безпосередньо з сайту Apple.

По-третє, вийшло оновлення для Aperture 3, яке спрямоване на покращення продуктивності та стабільності додатки, а також додає сумісність з новим iLife ’11. Повний список змін і посилання на образ з апдейтом знаходиться на цій сторінці бази знань Apple.

По-четверте, стали доступні оновлення Pro Kit (13,5 МБ) і Java for Mac OS X 10.6 Update 3 (74,3 МБ).

Вдалого оновлення! :)