За повідомленням кількох інтернет-видань незабаром повинен з’явитися новий сервіс Lima — ще один спосіб для завантаження додатків, твіков і тим, що не буде вимагати для роботи окремий магазин начебто Cydia або App Store. Його розробкою займається Infini Dev Team, названа за аналогією з більш іменитої командою хакерів iPhone DevTeam.

З наявних відомостей стає зрозуміло, що альтернативний «магазин» буде цілком і повністю розміщуватися в інтернеті, тому для доступу до нього потрібно лише зламаний мобільний телефон і браузер — запускаємо MobileSafari, переходимо у Lima і вже там переглядаємо, завантажуємо або встановлюємо улюблені програми, теми, твіки і т. д. По суті справи, веб-сайт буде працювати за аналогією з Android Market або Amazon Appstore, що дозволяють робити теж саме для платформи Google Android.

Lima досі перебуває в стадії «активного допиливания», але за словами розробників альтернативна Cydia вже незабаром стане доступна всім бажаючим. Подивіться, як працює нова система на демонстраційному відео, в якому встановлюється твік на 5 іконок на панелі багатозадачності:

Більше того, кожен користувач зможе управляти репозиторіями і робити резервні копії встановлених пакетів (наприклад, перед оновленням прошивки) без необхідності використовувати сторонні програми на кшталт xBackup або PKGBackup.