Сьогодні на американському телебаченні дебютував черговий рекламний ролик третього покоління iPad під назвою «Do It All». При його зйомках Apple використовувала традиційний підхід і показала кілька основних дій, виконувати які стало ще приємніше завдяки сетчаточному дисплею.

У 30-секундному ролику демонструється, як людина на новому iPad відправляє фотографію з невеликою заміткою по електронній пошті, читає свіжий випуск журналу в додатку Newsstand, дивиться відео-звіт з виступу улюблених музикантів через офіційний клієнт Vimeo , працює над презентацією в мобільному Keynote і створює фото-альбом в iPhoto для iPad, малює ілюстрації, дивиться мультфільми, читає книги і підручники в iBooks 2, а також монтує відео в iMovie. І все це на retina-дисплеї.

Ролик вийшов бездоганним, оскільки Apple в черговий раз нагадала конкурентам і глядачам, що для потенційних власників iPad створені всі необхідні умови: відмінне залізо, приваблива ціна та найкраща в світі екосистема мобільних додатків — не треба нічого чекати, не потрібно погоджуватися з компромісами. Потрібно просто піти в найближчий роздрібний магазин, заплатити гроші і радіти життю.

До речі, це вже друга реклама нового iPad. Перший ролик під назвою «This Good» з’явився через кілька днів після анонсу третього покоління планшетів від Apple.