Через деякий час після закінчення презентації Apple оновила свій портал для розробників, які, в свою чергу, отримали небачену кількість подарунків: тут і перша бета-версія iOS 5, і черговий попередній реліз Mac OS X Lion, і нова бета-збірка Safari 5.1, а також дві нові версії iTunes, одну з яких зможуть встановити не тільки розробники, але і звичайні користувачі.

По-перше, компанія з Купертіно випустила першу бета-версію iOS 5 c номером білду 9A5220p.

Але компанія попереджає, що розробники, які встановили на свої мобільні гаджети цю версію мобільної операційної системи, вже не зможуть повернутися на попередні прошивки і будуть змушені «жити» на бетах до фінального релізу iOS 5.

По-друге, в центрі для розробників Mac (Mac Developer Center) з’явився Lion Developer Preview 4. Збірка поширюється під номером 11A480b і містить всі нові можливості і функції, представлені на вчорашньому заході, в тому числі, інтеграція з iCloud.

По-третє, в Safari Developer Center стала доступна перша бета-версія Safari 5.1 для Snow Leopard, Leopard і Windows. Відповідно до супровідної документації, веб-розробники, які просто зацікавлені користувачі і хакери начебто Чарлі Міллера (головного зломщика Safari всіх часів і народів) зможуть оцінити нові технології начебто повноекранного перегляду веб-сторінок, медіа-кешування і графічного прискорення в Windows. У бета-версії Safari додані нові API розширень, що включають комбінації шорткаты, підтримку pop-over, нові класи подій і взаємодії з функцією Reader.

Крім цього, стало відомо, що творці браузера активно попрацювали над відкритими технологіями HTML5/CSS3, наділили його підтримкою Web Open Font Format і Mathematical Markup Language (MathML). А сам Safari 5.1 повинен стати більш стабільним завдяки новій архітектурі — плагіни і движок рендеринга WebKit 2 працюють в окремих процесах, тому кострубатий плагін не повинен «обрушити» весь браузер.

По-четверте, компанія представила цілих дві версії iTunes. Перша з них призначена для всіх користувачів і має версію 10.3. Серед нововведень можна виділити наступні:

  • Автоматичне завантаження музики, додатків і книг, куплених на інших пристроях.
  • Можливість завантажити куплені раніше музичні треки, мобільні програми та книги з допомогою спеціального розділу в iTunes Store. Завантаження буде проводитися безкоштовно, але якщо вашої попередньої покупки немає в магазинах Apple, то вже нічого не вийде зробити.
  • У iTunes Store нарешті з’явився новий розділ Books, що дозволяє знайти і завантажити улюблені книги. При включеній автоматичного завантаження (і працюючому iCloud) вони відразу ж опиняться на ваших мобільних гаджетах.

Знайти iTunes 10.3 можна Оновлення програм (Software Update) або в спеціальному розділі на сайті підтримки Apple.

Друга версія програвача (з номером 10.5b27) дозволяє синхронізувати іДевайсы з першої бетою iOS 5 і активувати більше iCloud-можливостей, ніж в iTunes 10.3. Також, в цій версії присутні мінорні графічні зміни (кнопки і панелі з Lion).