За даними джерел блогу 9to5Mac, днями Apple оновила керівництва для учасників програми Made for iPhone (MFI). Зокрема, більш жорсткі правила торкнулися виробників iPhone-аксесуарів — компанія з Купертіно вимагає, щоб всі майбутні чохли та кейси захищали яблучний смартфон при падінні на тверду поверхню з певної висоти.

Щоб відповідати новим вимогам Apple і не втратити ліцензію MFi виробники чохлів зобов’язані переконатися перед початком їх продажу, що падіння iPhone в будь орієнтації з висоти одного метра (або 3,2 футів) не призведе до будь-яких пошкоджень на передній, задній або бічних сторонах мобільного гаджета.

Крім цього наступне покоління кейсів має захищати скляний екран iPhone, коли смартфон лежить на твердій поверхні «обличчям вниз». Для цього виробникам рекомендується залишати невеликий зазор (близько 1 мм) між екраном і поверхнею або проектувати чохли таким чином, щоб дисплей повністю закривався (так звані «відкидні чохли»). Редактори блогу 9to5Mac відзначають, що шкіряні і силіконові чохли для iPhone 6 і iPhone 6 Plus з самого початку відповідали даним вимоги.

Крім цього яблучна компанія розширила перелік екологічно небезпечних матеріалів, які забороняється використовувати при виробництві чохлів для iPhone. Варто зазначити, що їх використання вже давно обмежена в Сполучених Штатах і країнах Європи, тому в даних вимогах немає нічого дивного. До заборонених матеріалів відносяться:

  • формальдегід, який використовується в фарбах і клеючих речовин;
  • фталати — пластифікатори, застосовуються для підвищення гнучкості;
  • перфтороктановая кислота за вміст у ній фтору;
  • полібромдіфеніловие ефіри і полиброминированные біфеніли, що дозволяють підсилити вогнетривкі властивості продуктів.

Програма ліцензування MFi вимагає від виробників аксесуарів для iPhone і iPad виконання суворого набору керівних принципів для проходження сертифікації, яка свідчить про відповідність продукту стандартам якості Apple. Після проходження сертифікації ліцензіати зможуть отримати офіційний доступ до апаратних компонентів і документації для пропрієтарних коннекторів начебто Lightning або технологій зразок AirPlay, отримувати персоналізовану підтримку в разі виникнення технічних проблем, а також наносити логотипи Made for iPod, Made for iPhone, Made for iPad і AirPlay на упаковку продуктів.