Не так давно один з кращих сервісів для зберігання різноманітної інформації і роботи з нотатками оновив своє настільне додаток, додавши в нього можливість створювати набори блокнотів, об’єднаних однією тематикою, розшарювати і управляти загальними блокнотами. А сьогодні компанія знову готова порадувати своїх користувачів двома новими подарунками.

По-перше, у користувачів Evernote з’явиться більше місця для зберігання своїх нотаток. Причому, це торкнеться як преміум-передплатників (замість 500 МБ вони отримають місячну квоту в 1 ГБ), так і власників безкоштовного аккаунта — для них відведений під нотатки місце збільшиться з 40 до 60 МБ.

На зміну цього обсягу впливають всі нові замітки, фотографії та інший контент, що додається протягом облікового періоду (у кожного користувача він починається з певного дня і його можна подивитися у властивостях облікового запису). Незалежно від того, чи створюєте ви нову замітку або змінюєте існуючу, її обсяг віднімається від щомісячного ліміту.

На жаль, пусте місце не накопичується і не переноситься на наступний місяць, тому в перший день нового розрахункового періоду ви знову отримаєте свої 60 МБ або 1 ГБ.

По-друге, власники преміум аккаунта протягом наступного місяця зможуть запросити 10 друзів, яким автоматично буде надана преміум-підписка строком на 1 місяць. Вислати запрошення можна з веб-інтерфейсу Evernote.