Сьогодні компанія Changewave Research опублікувала результати одного з перших досліджень серед 200 покупців третього покоління iPad. Як виявилося, вони настільки задоволені своїм новим планшетом, що навіть не помітили висмоктаних з пальця проблем, які протягом цих двох з половиною тижнів гаряче обговорювалися онлайновими та оффлайновыыми виданнями.

Рівень задоволеності споживачів

Продукт можна вважати успішним, якщо він повністю задовольняє своїх власників і вони радять всім своїм друзям придбати такий же. Впевнений, що цей принцип застосуємо і до планшетів.

Не сперечаюся, певна частина просунутих користувачів прийде в захват від розсипи USB і SD-портів, обрізаного екрану або відкритого ПЗ, але навряд чи такими сумнівними перевагами можна зацікавити широке коло споживачів. Їм потрібні швидкі та прості пристрої, ідеально працює з коробки, а оскільки з цим у Apple проблем немає, не дивно, що 82% покупців «надзвичайно задоволені своїм новим планшетом. Ще 16% говорять про «часткової задоволеності».

Якщо порівнювати дані результати з попереднім опитуванням, проведеним у лютому цього року, то тенденція практично збігається.

Переваги і недоліки iPad

Дослідники просили користувачів назвати не більше трьох плюсів, які їм подобаються і не подобаються в новому планшеті. Найбільш привабливою частиною мобільного гаджета з великим відривом від «конкурентів» став дивовижний сітчаточний дисплей (75%). Разом з ним власники третього покоління iPad виділили час автономної роботи (22%), сумісність з LTE-мереж (21%) і більш швидкий процесор (20%).

Далі йдуть 5-мегапіксельна камера (18%), велика кількість додатків (13%), простота у використанні (12%), розпізнавання голосу і режим диктування (10%), а останнє місце розділили розмір екрану і вага гаджета, які подобаються 9% опитаних.

Серед двох головних мінусів користувачі назвали вартість яблучного планшета (26%) та вартість послуг стільникових операторів (23%, хоча це не зовсім мінус ipad а, правда?). При цьому 8% респондентів поскаржилися на розміри і вага гаджета, 7% не подобаються погана інтеграція з іншими пристроями і високий нагрів при тривалому використанні, а 6% вважають, що Apple могла б встановити батареї потужніший.

Проблеми з перегрівом

Приблизно 2 тижні тому користувачі виявили першу велику проблему» нового iPad. Я не буду тут переповідати зміст попередній статті на цю тему, але вже тоді стало ясно, що проблема надумана — планшет дійсно працює в межах технічної специфікації і в порівнянні з iPad 2 гріється всього на 5С сильніше.

В ході даного опитування ніхто з користувачів не сказав, що це «істотна проблема»; 4% респондентів назвали це «часткової проблемою», але 96% або не брали до уваги, або взагалі не стикалися з надлишковим тепловиділенням. Думаю, коментарі зайві.

Consumer Reports бере свої слова назад

Одним з джерел негативу, який зумів розжарити гаджет до неймовірних температур, став великий американський ресурс Consumer Reports. Донна Тапеллини протягом всієї нотатки характеризувала третій iPad спочатку як «теплий», потім як «гарячий», а потім і зовсім як «дуже теплий, але не доставляє дискомфорту». Але до другого дублю вона, схоже, нарешті зуміла його «розкуштувати».

Суть її нової статті можна охарактеризувати однією фразою: «Забудьте все, що ми говорили до цього, перед нами кращий планшет, який ми коли-небудь бачили».

Сітчаточний екран встановлює новий стандарт якості, забезпечуючи кращу точність деталей та передачу кольору серед всіх планшетних дисплеїв. Тому iPad очолив наш новий рейтинг «таблеток».

Продуктивність нового iPad чудова практично у всіх аспектах. Камера знімає дуже гарні фотографії. У наших неофіційних випробуваннях підключення до 4G-мережі Verizon виявилося швидким і надійним. І, незважаючи на енергоємний дисплей і графіку, iPad довше працює від акумулятора, ніж всі інші планшети.

Подальші випробування підтвердили, що новий планшет тепліше iPad 2. Але ця температура не є приводом для занепокоєння.

Щож, сенсації не вийшло, тому довелося взяти свої слова назад.