Не так давно ми писали про відкриття двох незвичайних магазинів Apple в Паризькій Опері і Шанхаї, але Купертіно, ясна річ, зупинятися на досягнутому не збираються і продовжують розширювати мережу роздрібних магазинів по всьому світу. Цього разу пощастило мешканцям престольного граду Лондона — столиці Англії і всієї Великобританії.

Новий лондонський Apple Store, знайти який відтепер можна за адресою 1-07 The Piazza, Covent Garden, був урочисто відкритий в цю суботу, 7 серпня, о десятій ранку за місцевим часом. Цей роздрібний магазин, який офіційно став другою найбільшою точкою продажу різноманітної яблучної техніки у світі, розміщується на перших двох поверхах ретельно відреставрованого чотириповерхової будівлі 1877 року побудови. Інші два поверхи займає офіс регіонального представництва Apple.

Ось так виглядав магазин всього за кілька днів до відкриття:

Цікаво, що новий Apple Store відкрився всього в півтора кілометрах від попередньої лондонській флагманської точки, яка до цього моменту багато років носила звання найбільшого магазину в світі. Правда, нарівні з цим, він ще славився своїми гігантськими чергами, тому відкриття «яблучної Мекки» по сусідству в перспективі має допомогти розвантажити нескінченний потік покупців.

Екстер’єр і інтер’єр Apple Retail Store в Covent Garden нагадує нещодавно відкрився магазин в Парижі, об’єднує стару архітектуру і сучасні матеріали — сталь та скло.

Щоб не обтяжувати користувачів великою кількістю фотографій інтер’єру, пропоную подивитися відео-ролик, знятий Джеймсом Холландом, в півтори хвилини якого проведений невеликий екскурс по всіх поверхах і кімнатах нового роздрібного магазину.

А ось ще одне більш «вдумливе» HD-відео, що показує процес урочистого відкриття торгової точки і незабутню атмосферу всередині. Його знімав звичайний відвідувач на свій iPhone 4:

І якщо на відкриття паризького магазину побував Стів Джобс, то почесним гостем лондонського Apple Store став Скотт Форстолл — віце-президент компанії з програмного забезпечення iPhone.