На жаль, в цьому році програмні набори особливо не радують асортиментом, тому досить часто можна почути від досвідчених маководів фрази на кшталт «MacHeist’а на вас немає!» Але за відсутністю кращого я пропоную звернути увагу на пакет під назвою «10 Reasons to Fall in Love and Get Things Done», в який входить десяток досить цікавих елементів всього за 30$.

Давайте подивимося, що включає в себе цей продуктивний бандл:

  • Evernote є одним з найпопулярніших сервісів для зберігання нотаток, диктофонних записів, фотокрафий та іншої подібної інформації, надаючи доступ до них з безлічі настільних і мобільних платформ. В бандл ви знайдете тримісячну підписку для преміум-аккаунта, але по її закінченню ви можете перейти на безкоштовну підписку, нехай і з деякими обмеженнями.
  • Strongspace — це ще одне рішення для резервного копіювання даних користувача «хмари». Сервіс дозволяє повернути віддалений файл і обмінюватися даними всього у кілька кліків мишею. В бандл ви знайдете підписку на 1 рік з обсягом сховища на 15 ГБ.
  • Sparrow Mail можна абсолютно спокійно називати одним з кращих поштових клієнтів для Mac незважаючи на те, що він з’явився відносно недавно — в кінці минулого року. За цей час минималистичная і функціональна програма стала повною альтернативою Mail.app, пропонуючи повну підтримку IMAP, роботу з декількома обліковими записами, попередження і безліч інших можливостей.
  • Carousel припаде до смаку всім любителям сервісу Instagram. Звичайно, його не можна назвати додатком для продуктивної роботи, але відпочивати теж коли-небудь потрібно. У додатку можна робити все, що дозволяє Instagram з потоком фотографій, а за допомогою драг-н-дропа ви можете зберегти повнорозмірні знімки на комп’ютер.
  • Alarms є ще одним мінімалістичним додатком їх набору, яке показує повідомлення про незавершені справи, найближчих днях народження, синхронізує завдання з iCal і підтримує Growl. Зроблено просто і зі смаком.
  • Flow — це повноцінний онлайн-менеджер завдань, який може працювати в браузері, на iPhone або за допомогою електронної пошти. Сервіс не вимагає ніякої синхронізації між пристроями і дозволяє запросто співпрацювати з членами сім’ї, друзями і колегами. В бандл ви знайдете підписку на 1 рік.
  • Koku призначений для управління своїми персональними фінансами, перегляду різноманітних фінансових даних і звітів.
  • Grasshopper — це віртуальна телефонна система для підприємців. Сервіс пропонує безкоштовний телефонний номер, підтримку переадресації дзвінків і голосової пошти. В бандл пропонується кредит на 100$ з розрахунку плати 9,95$ в місяць.
  • Для фанатів SimpleNote передбачено додаток Nottingham. Ніяких наворотів порівняно з Evenote в ньому немає, але саме тому він є простим клієнтом для сервісу зберігання простих нотаток.
  • Inbox Assistant призначений для «вилучення» зустрічей, завдань та інших важливих подій з вашої електронної пошти з їх подальшим автоматичним додаванням в календар. В бандл ви знайдете річну підписку на сервіс.

Дізнатися подробиці і придбати даний пакет можна за цим посиланням. До кінця акції залишається 5 днів.