У це важко повірити, але iPhone 4S зумів встановити свій перший рекорд, навіть незважаючи на те, що він ще не надійшов у продаж. Згідно з нового прес-релізу, опублікованому на сайті Apple, всього за 24 години після старту попереднього замовлення більше 1 мільйона чоловік виявили бажання придбати новенький смартфон.

Таким чином, iPhone 4S зумів побити попередній рекорд: у минулому році 600 000 добровольців все-таки зуміли перемогти в сутичці з «опірним» сайтом Apple і оформити попереднє замовлення на iPhone 4.

«Ми захоплені реакцією наших клієнтів на анонс iPhone 4S», — сказав Філ Шиллер, старший віце-президент Apple з міжнародного маркетингу. — «Ще ні один новий продукт нашої компанії, випущений коли, не збирав таку велику кількість попередніх замовлень. Ми дуже раді, що покупці люблять iPhone 4S настільки ж сильно, як і ми».

Нагадаю, що 14 жовтня (тобто в кінці цього тижня) iPhone 4S надійде в продаж у Австралії, Великобританії, Німеччині, Канаді, США, Франції та Японії. А в кінці місяця до них приєднатися ще 22 країни, серед яких Австрія, Бельгія, Голландія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Угорщина, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Ліхтенштейн, Литва, Люксембург, Мексика, Норвегія, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Швеція і Швейцарія.

Крім цього, кожен відвідувач офіційного Apple Store зможе скористатися безкоштовною послугою налаштування смартфона, в яку входить активація телефону і початкове знайомство з його можливостями.