Буквально кілька хвилин тому Apple почала розсилати журналістам та блогерам офіційні запрошення на своє чергове захід, який відбудеться в добре відомому центрі Yerba Buena в Сан-Франциско вже через тиждень, 7 березня, в 10:00 за місцевим часом (20:00 за київським та 22:00 за московським часом).

На електронній листівці, яку отримали всі «місцеві» лояльні інтернет-видання, зображена невелика частина екрану наступного покоління яблучного планшета. Навіть з цього фотознімку прекрасно видно, що iPad 3 (чи як він там буде називатися) як мінімум похвалиться сетчаточным дисплеєм.

Крім цього, на запрошення красується напис «We have something you really have to see. And touch», яку можна буквально перекласти як «У нас є дещо, що вам дійсно варто побачити. І помацати» :)

З чуток, новий пристрій буде трохи товщі iPad 2 з-за більш потужних акумуляторів, з алюмінієвої задньою панеллю, новим процесором (Apple A6 або A5X, який є модифікованою версією нинішнього A5) і сумісний з LTE-мереж.

P. S. Перед публікацією новини встиг помітити, що у нового планшета немає кнопки Home. Невже ми дочекалися цього світлого миті або це ландшафтний режим? :)

До речі, а чого від цього заходу очікують наші чудові читачі?