Apple ID — це адреса електронної пошти, який ви використовуєте в якості логіна для всіх яблучних сервісів: iTunes Store, App Store, iCloud і так далі. Безліч наших читачів володіють кількома ідентифікаторами, у зв’язку з чим я б хотів перевести цікаві моменти з офіційною статті бази знань Apple, яка проливає світло на деякі нагальні питання.

Використання одного і того ж ідентифікатор Apple для покупки контенту iTunes Store і iCloud рекомендується для більшості користувачів, оскільки це самий простий і правильний спосіб.

Але ніхто не забороняє користуватися різними логінами для iCloud (ID1) і здійснення покупок (ID2), і при цьому, за словами Apple, «користуватися всіма перевагами iCloud». Причому, крім покупок ID2 буде відповідати за роботу функцій iTunes in the Cloud і iTunes Match. Але не варто забувати про один суттєвий нюанс: ви можете змінювати асоціацію комп’ютера з визначеним Apple ID не частіше одного разу на 90 днів (подробиці в цій статті, англ.).

Якщо ж ви будете використовувати для роботи з iCloud акаунт MobileMe, то новий хмарний сервіс запропонує «перетягнути» майже всю інформацію зі старого сервісу. Для входу в iCloud потрібно буде використовувати електронну пошту, яка закінчується на @me.com або @mac.com.

Однак, перед міграцією користувачі повинні переконатися, що працюють на таких операційних системах:

  • iOS 5 або більш пізня версія для усіх мобільних гаджетів Apple .
  • OS X Lion 10.7.2 або більш пізня версія на вашому комп’ютері Mac.
  • Windows Vista (Service Pack 2) або Windows 7 на PC.

Також, міграцію з MobileMe на iCloud можна розпочати з цієї сторінки.

Часті питання

Чи можу я об’єднати декілька ідентифікаторів Apple в один?

Ні, ви не можете об’єднати два або кілька Apple ID. Проте, можна використовувати один код для роботи з iCloud, а другий — для здійснення покупок.

Чи можу я змінити мій ідентифікатор Apple?

Так. Наприклад, у разі отримання нової адреси електронної пошти ви можете змінити свій ідентифікатор зі старої адреси на новий. Подробиці в цій статті. Ідентифікатори @mac.com і @me.com не можуть бути перейменовані.

У мене є «прострочений» Apple ID, прив’язаний до адреси @me.com. Чи можу я використовувати його з iCloud і отримувати електронну пошту на цей ящик?

Так, якщо це адреса @me.com. Для використання такого запису дотримуйтесь інструкції по установці iCloud. Ваша адреса @me.com буде відновлено, коли ви зареєструєтесь в новому хмарному сервісі від Apple.

Важливо: для налаштування iCloud вам знадобиться активний адресу електронної пошти, пов’язану з вашим Apple ID. Щоб додати адресу, перейдіть на appleid.apple.com увійдіть з допомогою «простроченої» облікового запису за адресою @me.com і додайте новий активний адресу електронної пошти.