Останні кілька років всі мак-співтовариство з особливим трепетом очікує проведення Всесвітньої конференції розробників Apple. Адже на них щорічно демонструвалися нові версії iPhone, а минулого року відбулося представлення Snow Leopard. Та й взагалі, хто не хоче поїхати в Сан-Франциско, поспілкуватися з колегами, обмінятися безцінним досвідом і відвідати профільні майстер-класи?

У цьому році Apple вирішила не змінювати традиції і призначити дату на початок червня. 5-денна конференція пройде з 7 по 11 червня і буде присвячена розробці для iPad (вперше), iPhone OS 4, а також тонкощам програмування з використанням останніх технологій Mac OS X.

«У цьому році на WWDC розробникам будуть запропоновані поглиблені сесій та практичні заняття в лабораторіях з метою дізнатися більше про iPhone OS 4, самої передової мобільної операційної системи в світі», — заявив Скотт Форстолл, старший віце-президент Apple по розробці пз для iPhone.

На конференції звичайним програмістам надасться унікальна можливість зробити свої додатки для iPhone і iPad ще краще, попрацювавши пліч-о-пліч з інженерами і дизайнерами інтерфейсів Apple. Наскільки я зрозумів, це захід на 90% буде присвячено розробці під мобільну платформу, а сесії планується проводити за такими напрямками: фреймворки, інтернет і веб, графіка та медіа, засоби для розробників і Core OS.

Більш детальну інформацію можна знайти на спеціальному мікро-сайті WWDC. Там же можна зареєструватися, якщо у вас є зайві 1599$ і ви плануєте відвідати Сан-Франциско в ці дні.

Звичайним же користувачам щорічна конференція цікава новим iPhone, Купертіно можливо відкриє завісу таємниці над новою версією Mac OS X і назве переможців Apple Design Awards, визначивши найкращі програми цього року для iPhone/iPad. Дивно, але номінації для мак-софта в цьому році немає :( Я не здивуюся, якщо в наступному році взагалі залишиться тільки одна номінація для планшета.

До речі, реліз iPhone OS 4 теж повинен відбутися приблизно в цей час. Ми будемо тримати вас в курсі ??