Слідом за оновленням Mac OS X 10.6.3 сьогодні з’явилися і апдейти для iTunes і iPhoto. Основні нововведення в оновленнях цих двох медіа-комбайнів — це додавання підтримки iPad, який ось-ось з’явиться у продажу.

Цей апдейт iPhoto ’09 до версії 8.1.2 є в основному дрібним виправленням відомих помилок і додаванням можливості синхронізації з iPad. Оновлення закриває дві відомих проблеми. Одна пов’язана з незапланованим закриттям iPhoto під час підключення iPhone 3GS, а воторая проблема ставилася до проигрыванию в iPhoto слайдшоу файлів, що починаються з амперсанда — ось такого значка «&». Оновлення також додає можливість синхронізації з iPad бібліотеку фотографій iPhoto і навпаки — додавати зображення з iPad в iPhoto. До речі, так адже у iPad не буде камери? Що синхронізувати — скріншоти книг? :)

iTunes, в свою чергу, Apple оновила аж у другій цифрі до версії 9.1. Зазвичай це привносить якісь серйозні зміни, нові функції і прибамбаси. Цього разу додали знову ж синхронізації з iPad і поліпшили роботу Genius Mixes. Вже в суботу прикупившие iPad зможуть закачати в нього свою музику, фільми, ТБ-передачі і, звичайно ж, книги — на обох Mac і PC.

У роботі з Genius Mixes тепер в iTunes з’явилася можливість перейменовувати їх, перегрупувати або видаляти. Крім того, в закладці «Огляд» для підключеного iPhone, iPod і, як варіант, iPad з’явилася опція конвертувати при синхронізації на льоту запису високо якості до 128 Кбіт/с AAC.

Ну і нарешті, вийшло також оновлення QuickTime 7.6.6, яке стосується користувачів Mac OS Leopard і Windows, закриваючи кілька багів і додаючи невеликі поліпшення.

Оновили абсолютно все, до чого тільки може рука iPad дотягнутися :) Як проходять апдейти?