Apple випустила два програмних оновлень, пов’язаних зі своїми AirPort-продуктами. Перше з них є новою AirPort-Утилітою версії 6.0, яка призначена для установки і налаштування бездротових пристроїв Apple і тепер сумісна тільки з OS X Lion. А друге — це оновлення прошивок для AirPort Base Station і Time Capsule з підтримкою облікових записів iCloud.

AirPort-Утиліта версії 6.0 значно відрізняється від своїх попередників — дизайнери компанії вирішили істотно змінити і спростити графічний інтерфейс, зробивши його схожим на мобільну версію цієї утиліти, яка з’явилася у жовтні минулого року слідом за релізом iOS 5. Ваші AirPort-пристрою відображаються в ієрархічному вигляді, а його статус — у вигляді невеликого кольорового індикатора: якщо все нормально, то він забарвлений в зелений; якщо є попередження або повідомлення про помилки, то в жовтий або червоний колір.

Натискання на певний пристрій покаже знайомий з iPad і додатків OS X Lion елемент інтерфейсу PopOver з інформацією про це бездротовому гаджеті, а також додатковими кнопками для зміни параметрів, встановлення апдейта прошивки (коли це можливо) і налаштування нового пристрою.

Крім цього було випущено кілька апдейтів версії програмного забезпечення 7.6.1 для моделей AirPort Express, AirPort Extreme і Time Capsule, що підтримують бездротову специфікацію 802.11 n. Окрім загальних виправлень і поліпшень, які стали традиційними практично для всіх подібних релізів Apple, дане оновлення усуває проблеми з продуктивністю бездротового зв’язку і забезпечує підтримку віддаленого доступу до AirPort-дисків або жорстких дисків за допомогою облікового запису iCloud.

AirPort-Утиліта 6.0 може бути завантажена за допомогою системного «Оновлення» (Software Update) або безпосередньо з сайту підтримки Apple. Нагадаю, що вона сумісна тільки з OS X Lion 10.7.2. А прошивка бездротових пристроїв Apple може бути оновлена за допомогою AirPort-Утиліти 5.5.3 (або більш пізньої версії на Snow Leopard і Lion) або ж мобільного додатку AirPort Utility для iOS.

Вдалого оновлення!