Пройшло не так багато часу з моменту релізу iPad, але користувачі знайшли йому вже дуже багато різних застосувань: хтось використовує планшетний комп’ютер для навчання, хтось лікує хворих, хтось вирішує свої корпоративні завдання, а хтось взагалі не обійтися без нього навіть під час одруження. Не стали винятком і музиканти, яким пристрій може підійти як для живих виступів, так і студії звукозапису.

В одну з категорій таких «зацікавлених» творчих людей можна сміливо віднести діджеїв, які почали активно використовувати iPad в якості DJ-аксесуара — благо, для нього в App Store існує безліч додатків (наприклад, таких).

Звичайно, він не надає такого потужного набору функцій, як складні професійні «залізяки», але Рана Собани (Rana Sobhany) зуміла відіграти повноцінний live-сет з використанням тільки iPad.

А у представленому нижче відео користувач YouTube djkutski демонструє можливості програми Traktor Pro розробки моїх улюблених Native Instruments, який управляється контролером X1 і мобільним додатком TouchOSC для iPad з шаблоном «2 channel mixer» від Ноеля Котля (Noel Cottle).

Люди, що не мають відношення до музики, можливо не відразу розберуться з усіма цими кнопками, слайдерами і кольоровими індикаторами, але все одно виглядає дуже привабливо.