Протягом декількох днів після виходу у великий світ iPad новини, огляди, зітхання «Ух» і вигуки «Вау» перетворилися в Інтернеті у стіну суцільного цифрого шуму. Я спробував видерти найбільш цікаві та корисні сигнали.

Огляди iPad російською

Свій огляд iPad а-ля «по гарячих слідах» ми писати не будемо – просто немає на руках винуватця переполоху, без якого огляд буде дурнуватій витівкою. Але оглядів і без цього в Мережі повно, аж до «Перші 24 години з iPad» :) Але є пара публікацій, на які варто звернути увагу, так і вони російською мовою.

  • Величезний і найдокладніший огляду iPad від Engadget – читайте переклад на Хабре.
  • Alexmak в першій частині свого огляду iPad спробував зібрати всю інформацію, що дізнався про iPad за останні дні, і структуровано її викласти. Крім того, він ділиться враженнями про те, як купував свої два iPad.
  • Варто також почитати великий огляд перших вражень користувачів iPad, опублікований CNews.ru. Приблизно про те ж, розмістили «многобуквенное есе» на Компьютерре. Ну, у рідний моєму українському подслеповатому оці ITC.UA схожий матеріал з’явився негайно. Загалом, вибір за вами.

Джейлбрейк iPad і відкриття iPad OS

Ще до появи в магазинах, iPad прооперували в страшних для гаджетів катівнях iFixit, а в перші 24 години легального існування йому нелегально розкрили черепушку і грунтовно подлубалися в мізках. Товариш MuscleNerd запостив перше відео з демонстрацією джелбрейка бідолашного iPad, де видно, як девайсом маніпулюють з командного рядка. Інші майстер жанру «Jailbreak» теж рапортують про успішних зломах, і чекають перших оновлення прошивки від Apple.

Інші уважні користувачі і одержимі рефлексом на сенсації гарненько прошерстили файлову систему iPad і виявили кілька цікавих записів. Це згадки пристроїв, які поки ще не існують, і, як усі роблять висновок, з’являться в найближчому майбутньому.

У список неіснуючого і «майже пізнаного» потрапили:

  • iPhone3,2
  • iPhone3,3
  • iPod4,1
  • iProd2,1

Перші два, як ми бачимо, можливо майбутні нові iphone и, далі оновлення для iPod touch і друга версія iProd, яким до виходу iPad обзивався. Може це «ембріон» iPad з камерою?

iPad розійшовся півмільйонним накладом

Ніхто напевно не знає рівень продажів iPad, але всіма правдами і неправдами намагаються оцінити та підрахувати. Так один аналітик обчислив, що за суботу 3 вересня — перший день продажів iPad в сша, Apple продала в своїх магазинах близько 300-500 тис. одиниць нової мега-цяцьки і вірного цифрового помічника iPad:) Gene Munster экстраполировала поголовний підрахунок в одному з Apple Store на всю країну, чим вона займається не перший раз і, схоже, порядком поднаторела в цьому серйозному справі. Зі своєю командою вони нарахували 730 осіб, отоварившихся в суботу на 5ой Авеню в Нью-Йорку (де і «наших» порушників спокою, ймовірно, теж врахували), що серйозно більше 350 людей, що стояли свого часу в черзі за iPhone 3GS, і помічених 540 в черзі за iPhone 3G.

Невже я програв Deavy, і iPad дійсно серйозно вистрілить? :)