На початку місяця одна хороша людина з ніком Alex в коментарях до нашої статті залишив невелику і корисне повідомлення, в якому запропонував зареєструватись в хмарному сервісі Wuala від Lacie. Але найцікавіше те, що зараз ви можете отримати безкоштовно 14 ГБ дискового простору замість стандартного гігабайти.

Wuala призначений для віддаленого зберігання даних, але на відміну від більш популярного конкурента — сервісу Dropbox — не вимагає зберігати на всіх комп’ютерах одні і ті ж файли, займаючи дорогоцінний дисковий простір. Користувачеві досить лише відправити дані на сервіс і завантажувати їх при необхідності.

Творці Wuala пропонують зареєструвати безкоштовний акаунт з квотою в 1 ГБ або вибрати один з пятя планів для підписки (Pro), кожен з яких відрізняється за обсягом виділяється місця на серверах компанії і вартості. Також, Pro-користувачам доступна вибіркова синхронізація, система створення резервних копій і управління версіями, доступ до файлів прямо з Finder з допомогою добре знайомого нам MacFuse, спільної роботи з іншими передплатниками сервісу, управління правами доступу і обмін прямими посиланнями на збережені файли.

Але що потрібно зробити для отримання обіцяних на самому початку статті 14 гігабайт дискового простору? Потрібно виконати всього кілька дуже простих кроків.

Для початку слід завантажити і встановити java-клієнт Wuala (DMG, 31,7 МБ) з офіційного сайту, після чого запустити програму і почати процедуру реєстрації. Заповнюємо логіни-паролі, а в полі «Promo code (optional)» вводимо 20-значний код, після чого відразу отримуємо додатковий гігабайт дискового простору «в хмарі» Wuala. Код Alex’a — 34KMKMGKMPJ5M4K74HCB.

Тепер залишається зайти в Налаштування клієнта (?+, ) та у вкладці «Купити дисковий простір по черзі, запровадити такі додаткові промо-коди, які додають до існуючої квотою 1 додаткове гігабайту (крім останнього — за нього дають 2 ГБ):

 • I-KNOW-DOMINIK
 • I-KNOW-CAROLA
 • I-KNOW-FABIUS
 • I-KNOW-LUZIUS
 • I-KNOW-THOMAS
 • I-KNOW-JONAS
 • I-KNOW-MARCEL
 • I-KNOW-MARIUS
 • I-KNOW-DARIO
 • CONNECT-WITH-SUPPORT
 • PC-MAGAZIN

Вуаля! Наша стандартна дискова квота збільшилася в 14 разів. У коментарі був ще один код COMPUTER-HOY, але його в мене не взяли, так як він «більше недоступний». Крім того, в додатку з’явилося повідомлення, що мій квіточку в асечке став золотим звичайний аккаунт автоматично перетворився в Pro.

Як і у випадку з Dropbox, Wuala дозволяє отримати ще 6ГБ безкоштовно, якщо по вашій реферального посиланням зареєструється ще новий користувач (бонус отримуєте як ви, так і він). На мій погляд, 14 безкоштовних гігабайт з можливістю доступу в будь-який час з Mac OS X, Windows і Linux, а також двох популярних мобільних платформ iOS та Android, є досить хорошим пропозицією.

Спробувати, у всякому разі, варто!

UPD: Стаття була написана ще 3 травня і залишена на автопубликацию, але щось у WordPress «зламалося».

UPD2: Наші читачі знайшли ще кілька кодів на додаткові гігабайти: SKYFISH-IS-COOL (1 ГБ) і PCWELT06 (3 ГБ).