Вчора компанія Evernote провела велике оновлення кількох програмних продуктів, пропонуючи завантажити і встановити користувачам нові версії клієнтів для Mac OS X і iOS, а також кардинально зміненого розширення для Firefox. Подивимося, що вони нам підготували?

Evernote для iOS

У своєму блозі эвернотовцы пишуть, що із задоволенням сприймають критику та побажання користувачів, тому у більшості випадків оновлення привносять очікувані або необхідні можливості. Не стала винятком і iOS-версія клієнта.

По-перше, в ній з’явилося форматування нотаток, що дозволяє використовувати жирний, курсив, підкреслений та підкреслене накреслення, виділяти існуючий текст, додавати посилання, створювати заголовки і робити списки. У випадку з невеликими екраном iPhone і iPod touch розробникам довелося повністю переробити екран створення нової нотатки.

При відкритті існуючих нотаток з редагуванням у користувачів з’явилася велика варіативність: в деяких випадках ви зможете її повністю відредагувати, але при складному форматування Evernote для iOS запропонує або додати текст в кінець нотатки (як це було раніше), або спробувати спростити стилі для того, щоб вони могли правильно відображатися або оброблятися яблучними смартфонами.

У мобільній версії Evernote з’явилася підтримка доступу до спільних блокнотам, замітки з яких зберігається точно також, як і ваші особисті — при першому відкритті блокнота завантажуються лише їх заголовки і фрагменти, але при перегляді певної нотатки вона скачується повністю і зберігається локально. Подальша підтримка цієї функції буде розширюватися.

Тепер преміум-передплатники Evernote зможуть блокувати клієнт за допомогою чотиризначного пин-коду, який потрібно вводити при вході:

Також, в універсальному додатку для iOS з’явилися повноцінний пошук тексту всередині показувалася замітки, новий режим відображення у вигляді слайдів і повністю перероблений інтерфейс для iPad.

Завантажити цю версію можна через iTunes, за допомогою додатка App Store.app прямо на мобільному гаджеті або ж за цим посиланням.

Evernote для OS X Lion

Паралельно вийшло оновлення десктопного Evernote, в якому крім традиційних поліпшень був внесений ряд змін в інтерфейс програми і додані деякі специфічні для Lion можливості.

Наприклад, це відноситься до монохромним іконок і підтримку повноекранного режиму, в якому замітки будуть представлені в абсолютно новому вигляді, омніумі, що дебютував раніше у версії Evernote для iPad. Розробники зізнаються, що їм до душі ідея уніфікації мобільних і десктопних додатків, яку останнім часом «сповідує» Apple.

Ще одна ідея, скопійована у Купертіно, полягає в можливості сховати бічну панель і працювати з нотатками тільки за допомогою панелі уподобань, дозволяючи «розвантажити» інтерфейс.

За допомогою цієї панелі ви зможете швидко переходити до категорій (нотатки з веба, створені на мобільних гаджетах, з вкладеннями) або до конкретних блокнотам і темами. А при відкритій бічній панелі ви зможете використовувати її для сортування записів.

Завантажити нову версію десктопного Evernote ви можете з Mac App Store або прямо з сайту розробників.

Аддон Evernote для Firefox

Користувачам Firefox теж нудьгувати не доводиться — для них в Evernote розробили абсолютно нове розширення, яке містить оновлений спливаючий інтерфейс, можливість шукати нотатки у своєму акаунті Evernote разом з пошуком у Google, Bing і Yahoo, а також багато іншого. Завантажити розширення можна за цим посиланням.

Загалом, розробники Evernote постаралися на славу!