На вчорашній презентації Apple розійшлася не на жарт, представивши оновлені MacBook Air і MacBook Pro (в тому числі, з сетчаточным дисплеєм), iOS 6 і свіжу інформацію про Mountain Lion. Але крім цього в онлайновому магазині компанії з Купертіно з’явилося безліч продуктів, про які я вчора просто не встиг розповісти.

Новий AirPort Express

Через 4 роки Apple знову згадує про «малятку» AirPort Express, змінила форм-фактор. Тепер це маленька «біла коробочка», схожа на сучасний Apple TV, що підключається до розетки традиційними шнуром живлення (що зробить її менш компактною порівняно з попередніми моделями). На задній панелі розташовані Ethernet-порти WAN і LAN, аналоговий та оптичний аудіо-вихід для підключення до домашньої аудіо-системи і USB-порт для принтера.

AirPort Express підтримує одночасну роботу бездротових мереж 802.11 a/b/g/n на частоті 2.4/5 ГГц, до 50 користувачів і велику кількість різноманітних протоколів (повна специфікація, на англ). Його вартість становить 99$.

А для роботи з цим гаджетом Apple випустила нову версію AirPort Utility для iOS. Її можна безкоштовно завантажити з App Store.

Smart Case для iPad

Для тих, кому захисту Smart Cover недостатньо, Apple випустила просунутий чохол під назвою Smart Case, який практично повністю закриває передню і задню стінку яблучного планшета. Він виконаний з поліуретану і доступний в шести кольорах. Верхня частина чохла раніше автоматично відключає планшет і може бути згорнута в вигляді підставки.

Варто Smart Case 49$, що на 10$ дорожче поліуретанового і дешевше шкіряного Smart Cover. Покупці в онлайновому магазині Apple також отримають можливість додати до нового чохла гравіювання.

Новий SuperDrive

Apple зменшила товщину своїх комп’ютерів і ноутбуків за рахунок відмови від SuperDrive. Але залишилися користувачі, яким досі потрібно записувати або програвати CD/DVD/двошарові DVD-диски. Саме цим і займеться оновлений зовнішній SuperDrive, що підключається по USB. Його вартість становить 79$.

Судячи з опису, він підходить тільки для MacBook Air, Mac mini і нового Mac BookPro.

MagSafe 2 і Thunderbolt-перехідники

У MacBook Pro наступного покоління відсутня Etehrnet-порт, але якщо він комусь знадобиться, то Apple з радістю продасть за 29$ спеціальний перехідник Thunderbolt на Ethernet :) Десь ще повинен бути перехідник з Thunderbolt на FireWire 800, але я поки що не знайшов.

Також, був випущений ряд аксесуарів для нового роз’єм MagSafe 2:

  • Конвертер MagSafe на MagSafe 2 (10$);
  • Адаптер живлення 85 Вт для MacBook Pro з сетчаточным дисплеєм (79$);
  • Адаптер живлення 45 Вт для нових MacBook Air (79$).

Судячи з усього, більше «залозок» Apple вчора не оновлювала, тому переходимо до програмних апдейта.